Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Nové bezdrôtové slúchadla B&O Beoplay H4 s luxusným dizajnom

Nové bezdrôtové slúchadla B&O Beoplay H4 s luxusným dizajnom
Zdroj | B&O Play
Marek Hudák
Nové bezdrôtové slúchadla B&O Beoplay H4 s luxusným dizajnom
Zdroj | B&O Play
Zdroj | B&O Play

Bang & Olufsen, známy aj ako výrobca prémiových slúchadiel, predstavil nový bezdrôtový model B&O Beoplay H4 s úctyhodnou výdržou batérie na jedno nabitie.

https://youtu.be/vDEQc5KpZlE?list=PLI7oXlFMquk0xf1LTArEEmLFpHtmr-tH9

Bezdrôtové slúchadla B&O Beoplay H4 s váhou 235 gramov sú vyrábané z prémiových materiálov, čím sa výrobca snaží zaujať nielen kvalitným zvukovým výstupom, ale aj zaujímavou a predovšetkým odolnou konštrukciou.

Pozrite si

B&O Beoplay A2 Active – odolné vylepšenie na leto

Zdroj | B&O Play

Narozdiel od drahších slúchadiel značky B&O, novo predstavený model ponúka trojicu fyzických a nie dotykových tlačidiel umiestnených na pravom náušníku hneď vedľa USB portu a 3,5 mm jack konektora.

V balení teda nájdete aj 1,2 metrov dlhý kábel s 3,5 mm jack koncovkou a 0,25-metrový USB kábel s Micro USB konektorom na nabíjanie zabudovanej 600 mAh batérie.

Tá by mala podľa výrobcu ponúkať až 19-hodinovú výdrž na jedno nabitie počas počúvania hudby cez bezdrôtovú technológiu Bluetooth verzie 4.2 s kodekom AAC. Opätovné nabitie na 100% by nemalo zabrať viac než 2,5 hodiny.

https://youtu.be/0-pkr-Q8xvg?list=PLI7oXlFMquk0xf1LTArEEmLFpHtmr-tH9

Nechýba ani mobilná aplikácia Beoplay (Android, iOS a Apple Watch) s prehľadným užívateľským prostredím umožňujúcim si v danom modeli uložiť až 8 spárovaných zariadení a bez väčších komplikácií sa medzi nimi prepínať.

Frekvenčná odozva predstavuje rozsah od 20 Hz do 20 kHz, okrem toho sú slúchadlá s uzavretou konštrukciou vybavené dynamickými 40 mm meničmi.

Pozrite si

B&O Beoplay M5 – nádherný, no drahý 360° reproduktor

Zdroj | B&O Play

Nové B&O Beoplay H4 sú v dostupné za 299 eur prostredníctvom autorizovaných prejazdov značky. Na trhu nájdete aj drahšie bezdrôtové slúchadla B&O Beoplay H9.

Ich hlavnou prednosťou je funkcia potláčania okolitého hluku a výdrž batérie siahajúcej k 14 hodinám. Samozrejmosťou je kvalitné spracovanie, no zároveň aj takmer dvojnásobná cena v porovnaní s H4.

Zdroj