Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Slovenské Voyo prekonalo svetové streamovacie služby

Slovenské Voyo prekonalo svetové streamovacie služby
Zdroj | VOYO
Michal Spiegel
Slovenské Voyo prekonalo svetové streamovacie služby
Zdroj | VOYO
Zdroj | VOYO

Mysleli ste si, že na Slovensku je zo streamovacích služieb najznámejší Netflix či Disney+? V skutočnosti je to podľa prieskumu verejnej mienky slovenská služba Voyo.

Slovenská služba Voyo, ktorú prevádzkuje Televízia Markíza, prekonala v prieskume svetových gigantov.

Na otázku „Keď sa povie platený online videoportál, ktorá značka sa vám vybaví ako prvá?“ odpovedalo až 36 % respondentov, že práve Voyo, čo je najviac v porovnaní s ostatnými streamovacími službami.

Veľmi nás teší, že tvrdá práca celého nášho rozrastajúceho sa tímu prináša svoje ovocie. Ide o ďalší významný míľnik v rámci rozvoja služby Voyo, na ktorú v skupine kladieme mimoriadny dôraz,“ povedal Michal Borec, riaditeľ Centra marketingu skupiny Markíza.

Voyo v prieskume vyšlo tiež ako streamovacia platforma s dlhodobo najviditeľnejšou komunikáciou a výrazne posilnilo svoj imidž vo viacerých dôležitých atribútoch – prináša novinky, zábavu pre celú rodinu a slovenský obsah vysokej kvality. Je tiež vnímané ako predovšetkým slovenská služba, ktorá je odvážnym vyzývateľom pre konkurenciu a ponúka dobrý pomer kvality a ceny,“ dodal.

Zdroj | 2muse
Pozrite si

Ako obstojí VOYO v tohtoročnej svetovej konkurencii streamovacích služieb?

V súčasnosti má Voyo na Slovensku aj v Česku dokopy viac ako 350-tisíc predplatiteľov.

VOYO ponúka veľké množstvo lokálneho obsahu v slovenskom a českom znení. Zároveň ponúka relatívne bohatú ponuku zahraničnej tvorby vrátane televíznych show, zábavných relácií či telenoviel.

Okrem televízneho obsahu či filmov, ponúka služba aj vlastný obsah. Príkladom je nedávny dokumentárny seriál Iveta, ktorý bol vyrobený exkluzívne pre Voyo a ktorý sa zameral na život speváčky Ivety Bartošovej.

Pokiaľ si chcete o službe Voyo prečítať viac, neprehliadnite naše vysvetľujúce články o tejto streamovacej službe. Cena služby je 5,99 € mesačne.