Slovenská návrhárka vytvorila limitovaný obal pre Galaxy Z Flip. Koľko stojí?

ZDROJ | Samsung

Každé púzdro je ručne vyrobený originál a má svoje vlastné, unikátne číslo. Vyrobených bude len 100 kusov.

Samsung Galaxy Z Flip3 5G, je značkou prezentovaný ako módny a lifestylový produkt. Ide o skladací smartfón s ohybným displejom, vďaka čomu sa výrazne odlišuje od iných zariadení na našom trhu,. Pre tých, ktorí by sa chceli odlíšiť ešte viac, je k nemu odteraz k dispozícií aj limitované módne púzdro, Floral Fantasy.

Československé zastúpenie Samsung Electronics sa spojilo so slovenskou značkou by Janatini, aby vytvorili originálne príslušenstvo k svojmu modelu Galaxy Z Flip3 5G.

ZDROJ | Samsung

Limitovaná edícia vychádza z pôvodného priesvitného obalu. Na ňom sú ručne prišité pútka z bledej opracovanej kože, do ktorých sú vložené zlaté očká.

ZDROJ | Samsung

Na tie sú zachytené rovnako zlaté karabínky, ktoré spája reťaz v zlatej farbe pretkaná ručne šitou šatkou s kvetinovým motívom exkluzívne navrhnutým pre túto kolaboráciu.

ZDROJ | Samsung

„Kvetovaná potlač dokonale ladí so všetkými modelmi Z Flip3 a v spojení so zlatými komponentami vytvárajú jedinečný módny doplnok s nádychom ženskosti a luxusu,“ uviedla Jana Tomas, slovenská dizajnérka a autorka návrhu.

ZDROJ | Samsung

Ak sa vám tento obal zapáčil, alebo by ste ho chceli dopriať vašej polovičke, môžete tak urobiť už teraz. Aktuálne je v predaji v slovenských a českých značkových predajniach Samsung. Každý kus je originál a každý má na sebe svoje unikátne číslo. Dostupných bude 100 kusov a cena za jeden, je 49,90 €.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku