Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Skvelé smart hodinky Samsung Galaxy Watch4 sú teraz takmer o polovicu lacnejšie

Skvelé smart hodinky Samsung Galaxy Watch4 sú teraz takmer o polovicu lacnejšie
Zdroj | Samsung
Michal Sobek
Skvelé smart hodinky Samsung Galaxy Watch4 sú teraz takmer o polovicu lacnejšie
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Spoločnosť Samsung sa okrem špičkových smartfónov preslávil aj podarenými smart hodinkami. Galaxy Watch4 patria stále ku skvelým hodinkám na aktuálnom trhu, ale teraz ich viete zohnať s výraznou zľavou, ktorá atakuje až 50 %.

Samsung tieto smart hodinky vyrába v dvoch veľkostiach, a to 40 a 44 mm. Vyzerajú veľmi minimalisticky, ale zároveň elegantne. Boky hodiniek sú z pevného hliníka, displej kryje odolné sklo a sklo nájdeme aj na spodnej strane hodiniek spolu so všetkými senzormi. Nechýba ani certifikácia 5 ATM proti vode. Celkový hmotnosť hodiniek je len 25,9 gramov.

Displej má v prípade 40 mm verzie uhlopriečku 1,2-palca, ide o AMOLED panel s dostatočnou jemnosťou 330 ppi aj maximálnym jasom. Okraj lunety nevystupuje nad okolitý povrch, ale displej kryje kvalitné odolné sklo Corning Gorilla Glass. Okraj hodiniek zároveň slúži aj ako dotyková plocha pre navigáciu v systéme Wear OS od Google.

Obsah pokračuje pod reklamou

V týchto hodinkách je procesor Exynos W920 vyrobený 5-nanometrovou technológiou, sekunduje mu 1,5 GB RAM a 16-gigabajtové úložisko určené na aplikácie alebo hudbu. Smart hodinky vedia merať viac ako 100 rôznych športov a dopomôže k tomu aj GPS modul.

Okrem toho vedia zmerať tep srdca, okysličenie krvi, stres, kompozíciu vášho tela aj chrápanie počas noci. K tomu pomáha nový 3-in-1 senzor Samsung BioActive Sensor, ktorý v sebe spája PPG, EKG a BIA.

Pozrite si

Samsung Galaxy Watch5 vs. predošlá generácia. Nájdete medzi nimi rozdiely?

Nechýba telefonovanie, prijímanie a odpovedanie na notifikácie, ale aj bezkontaktné platenie pomocou Google Pay. Čo sa týka výdrže, tak tá sa bude podľa používanie pohybovať niekde na úrovni jedného až dvoch dní.

Smart hodinky Samsung Galaxy Watch4 prišli na trh síce už pre vyše rokom a pol za cenu 279 eur pre túto 40 mm verziu. Aktuálne ich viete zohnať už za 149 eur, čo je skvelá úspora 130 eur alebo aj 47 %. Aktuálnu cenu nájdete aj na Heureka.sk:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite sem.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.