Skillz: precvičte si reflexy a zlepšite si pamäť

ZDROJ | Laurentiu PopaSkillz

Preferujete aplikácie, ktoré vás niečo naučia alebo zdokonalia vaše základné schopnosti? Mobilná hra Skillz so 70 levelmi vám minimálne zlepší reflexy a pamäť.

Začiatokom marca ste si mohli prečítať komplexnú tému zameranú na logické hry pre zariadenia bežiace na platforme Android a iOS. Dnes sa pozrieme na ďalšiu hru z kategórie logických.

Pozrite si10 najlepších logických hier pre Android aj iOS

 

Mobilná aplikácia Skillz s miliónmi stiahnutí sa vyznačuje jednouchým dizajnom, menu rozdeleným na dve polovice a moderným grafickým spracovaním.

 

Režim pre jedného hráča ponúka takmer až tristo rozdielnych levelov, ktoré sú tvorené viacerými úrovňami/kolami. Až po ich bezchybnom splnením získate potrebné hviezdičky a takzvané body Brains slúžiace na opakovanie či preskočenie súčasnej úrovne a na úplné dokončenie levelu s piatimi hviezdičkami.

 

Samozrejme nedokončil som všetky ponúkané levely, no z tých, ktoré som absolvoval, ma najviac zaujal ten, kde bolo potrebné ťuknúť na správny farebný obdĺžnik. Zaujímavý bol aj level číslo 7, v ktorom som mal určiť percentuálnu naplnenosť akvária.

Skillz Skillz

Naopak niektoré levely sa mi zdali až príliš náročné a komplikované. Avšak práve tie najlepšie preveria vaše relfexy, pamäť a ďalšie súvisiace schopnosti.

Režim pre viacerých hráčov nie je lokálny, ako som predpokladal, ale systém sa vám pokúsi nájsť iného hráča pripojeného na internet. Hľadanie prebiehalo rýchlo a na súpera som nečakal viac než minútu.

Pozrite siStealth: vžite sa do roly špióna v jednoduchej mobilnej hre

Skillz 

Za najväčšiu výhodu som považoval možnosť hrania všetkých levelov bez nutnosti ich odomknutia v režime pre jedného hráča.

Lokálny multiplayer s vedľa sediacim kamarátom by určite nebol na škodu a vylepšil by výsledné hodnotenie približne o 15%. Dobre spracovaný lokálny režim pre viacerých hráčov nájdete napríklad v appke Symmetria.

ZDROJ | Google PlaySkillz

Skillz79%

Veľkosť:
39,26 MB
Platforma:
Android 4.1 a novší
Cena:
0,00 €

Mobilnej aplikácii Skillz s množstvom levelov chýba k dokonalosti už iba lokálny režim pre viacerých hráčov.

Komentáre k článku