Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Šikovná webkamera Logitech C920s HD PRO je teraz v zľave 38 %

Šikovná webkamera Logitech C920s HD PRO je teraz v zľave 38 %
Zdroj | Logitech
Tomáš Šmidák
Šikovná webkamera Logitech C920s HD PRO je teraz v zľave 38 %
Zdroj | Logitech
Zdroj | Logitech

Kvalitná webkamera sa za posledné roky stala hlavne z dôvodu pandémie, dôležitým nástrojom pre komunikáciu mnohých z nás. Či už išlo o hovory s našimi kolegami z práce, priateľmi alebo rodinou. Logitech je známi svojim kvalitným príslušenstvom k počítačom ako myši, klávesnice či práve webkamery. Jednu z nich teraz kúpite o viac ako 40 € lacnejšie.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Logitech C920S HD PRO je webkamera, ktorá sa nezľakne žiadnej úlohy. Vďaka svojmu dizajnu sa výborne hodí do moderných kancelárií či ako doplnok k vášmu domácemu počítaču. Vďaka rozlíšeniu Full-HD by vám mala poskytnúť mimoriadne ostrý a detailný obraz a to pri snímkovacej frekvencii 30 fps.

Zdroj | Logitech

Zorné pole kamery je 78° a v režime HD tiež poskytuje automatickú korekciu svetla. Logitech samozrejme myslel aj na vaše súkromie a bezpečnosť a prípade, že zariadenie nepoužívate môžete zakryť jeho objektív vstavanou krytkou.

Pozrite si

Logitech Lift: už viem, aká bude moja ďalšia myš

Kvalitný video hovor však nie je kompletný pokiaľ vás druhá strana nebude dobre počuť. Aj preto sa na oboch stranách kamery nachádzajú mikrofóny, ktoré zabezpečia, že váš hlas bude znieť prirodzene a jasne. Túto funkciu ocenia aj začínajúci streameri, ktorí nebudú hneď musieť investovať do kamery aj mikrofónu zároveň.

Zdroj | Logitech

Logitech C920S HD PRO podporuje aj aplikáciu Logitech Capture. Vďaka nej si viete vaše zábery upravovať a prispôsobovať podľa seba. Či už pôjde o pridávanie rôznych prechodov, textov a ďalších prvkov.

Vďaka menším rozmerom a praktickému klipu si kameru jednoducho pripevníte na akýkoľvek monitor či notebook, prípadne ju viete položiť aj na stôl. K zariadeniam ju viete pripojiť cez 1,5 metrový USB-A kábel, ktorý je dodávaný v balení.

Na konci roka 2019 prišla Logitech C920S HD PRO na trh za cenu 104,29 €. Dnes si ju viete kúpiť so zľavou 38 % za cenu 63,90 €

Aktuálne ceny nájdete na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.