Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v auguste 2019

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v auguste 2019
Zdroj | Netflix
Michal Spiegel
Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v auguste 2019
Zdroj | Netflix
Zdroj | Netflix

Júl so svojimi rekordnými teplotami sa nám prehupol do augusta, čo znamená, že polovicu leta máme za sebou. Ako každý mesiac vám prinášame ďalšie tipy na filmy a seriály zo streamovacích služieb.

Ide o pravidelný seriál, v ktorom každý mesiac prinášame aktuálne tipy na filmy, seriály či televízne show, ktoré sa objavia na najväčších stramovacích službách – Amazon Prime, Netflix a HBO GO. Ak chcete vedieť, aké snímky sme vybrali v predchádzajúcich častiach, prečítajte si prvý a druhý diel nášho seriálu.

Pod každým seriálom je dátum americkej premiéry. Väčšinou sa v tento deň objaví seriál aj na slovenskom Netflixe, na HBO GO a Amazone, no môžu existovať výnimky.

Pozrite si

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v júli 2019

American Factory

Netflix – 21. august

Začneme dokumentárnym filmom, ktorý na Netflix príde až koncom mesiaca. Nejde o originálny Netflix dokument, ale o ocenený film, ktorý získal cenu na festivale Sundance. Prináša príbeh čínskeho miliardára, ktorý otvára továreň v americkom štáte Ohio. Miliardár v továrni zamestná 2 000 Američanov. Film ukazuje rozdiely medzi čínskou a americkou mentalitou v oblasti práce a technológií.

Carnival Row

Amazon Prime – 30. august

Očakávaný fantasy seriál s Orlandom Bloomom a Carou Delevingne v hlavných úlohách ponúkne nádherné spracovanie viktoriánskeho Anglicka 19. storočia. Pôjde o fantazijný detektívny príbeh, ktorý môže zaujať aj tým, že sa natáčal v Českej republike a zahrajú si v ňom aj českí herci.

Pozrite si

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v júni 2019

The Dark Crystal: Age of Resistance

Netflix – 30. august

Fantasy, elfovia a nádherné spracovanie. Seriál nadväzuje na pôvodný film z 80. rokov, ktorého tvorcom je Jim Henson, ktorý tiež vytvoril postavičky Muppets. Novo-vzniknutý seriál dodrží využitie bábok v kombinácií s počítačovými efektmi. Príbehovo bude seriál zasadený do obdobia pred pôvodným filmom. Na naše Netflixy sa seriál dostane koncom mesiaca.

Dear White People Season 3

Netflix – 2. august

Tretia séria zaujímavého seriálu, ktorý rozoberá problematiku rasizmu v USA. Seriál bude mať na Netflixe premiéru už zajtra a ponúkne 10 epizód. Seriál je zaujímavý aj tým, že sa venuje aktuálnym témam, no tou centrálnou je tolerancia voči menšinám. Dear White People kombinuje prvky komédie a drámy.

https://www.youtube.com/watch?v=qvPbJdDKKds&t=76s

Pozrite si

4 najlepšie stránky pre fanúšikov Netflixu

GLOW Season 3

Netflix – 9. august

Seriál, ktorý sa venuje ženskému wrestlingu? Prečo nie. To je GLOW (Gorgeous Ladies Of Wrestling), ktorý sa začiatkom augusta vracia už so svojou treťou sériou. Okrem samotného deja je zaujímavé aj zasadenie do 80. rokov 20. storočia, ktoré je charakteristické svojou farebnosťou. Žánrovo ide o športovú komédiu, no nechýbajú prvky drámy.

https://www.youtube.com/watch?v=xQaCxIJX0J0&t=71s

Mindhunter Season 2

Netflix – 16. august

Pre mňa najočakávanejší seriál tohto leta. Ide o druhú sériu výborného trileru, ktorý sa venuje téme kriminalistiky 80. rokov, kedy sa do tohto vedného odboru začala aplikovať psychológia a zaviedli sa pojmy ako sériový vrah či deviant. Seriál produkuje aj čiastočne režíruje David Fincher (Sedem, Sociálna sieť) a ide o jeden z najlepších počinov z dielne Netflixu. V druhej sérii by sme sa mali dočkať aj postavy Charlesa Mansona, známeho amerického sériového vraha.

https://www.youtube.com/watch?v=wIazdDw4tao

 

Zdroj