Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

ScanWatch Horizon zaujmú s robustným analógovým dizajnom

ScanWatch Horizon zaujmú s robustným analógovým dizajnom
Zdroj | Withings
Richard Pliešovský
ScanWatch Horizon zaujmú s robustným analógovým dizajnom
Zdroj | Withings
Zdroj | Withings

Withings prináša nový model smarthodiniek, ktoré sa skôr podobajú na staré dobré analógové hodinky. PMOLED displej a snímače však spolu s aplikáciou poskytnú všetky bežné informácie o zdraví a aktivitách používateľa, ako i hláseniach zo smartfónu.

Nové hodinky prinášajú elegantnú kombináciu tradičného dizajnu s netradičnou inšpiráciou potápačských hodiniek. Zdanie však klame, vo vnútri sa nachádza moderná technika.

Zdroj | Withings

Nájdete tu snímač úrovne saturácie kyslíka na lekárskej úrovni (SpO2). Sledovanie srdcového tepu sa zaznamenáva každých 10 minút, počas cvičenia je meraný nepretržite. Aktivovaný respiračný sken môže detegovať dýchacie poruchy prostredníctvom úrovní nasýtenia krvi kyslíkom, srdcovej frekvencie, frekvencie dýchania a pohybu.

Pozrite si

Withings ScanWatch vydržia až jeden mesiac bez nabíjačky

Zmerať si viete aj EKG, výsledky uvidíte po odmeraní na displeji hodiniek, ale tiež si ich môžete cez aplikáciu odoslať v známej milimetrovej mriežke. Vaše aktivity budú hodinky sledovať 24 hodín/7 dní do týždňa. Systém dokáže automaticky monitorovať chôdzu, beh, plávanie, prejdenú vzdialenosť, nadmorskú výšku či spálené kalórie.

Zdroj | Withings

Nechýba pokročilé monitorovanie spánku, ktoré sleduje zdravie srdca a skóre na základe spánkových cyklov, dĺžky trvania spánku a prebúdzania. Ráno vás môže prebudiť inteligentný režim s tichým vibračným alarmom.

Samotný ciferník je analógový, ukazuje hodiny a minúty. Subciferník zobrazuje postup k cieľu dennej aktivity v percentách. PMOLED displej ochraňuje zafírové sklíčko, zobrazuje SpO2, oznámenia o nepravidelnom rytme, srdcovú frekvenciu, kroky, prejdené poschodia, vzdialenosť, kalórie a aktivity. Listovanie v menu uľahčuje digitálna korunka.

Zdroj | Withings

Ak rozmýšľate, koľko vydržia ScanWatch Horizon, potešíme vás. Výrobca udáva 30 dní na jedno nabite, ak očakávate, že budete dlhšie bez prístupu k elektrickej energii, môžete si zvoliť režim rezervy energie, kde vám budú hodinky ukazovať len čas a sledovať aktivity. V tom prípade vraj môžete rátať s 50-dňovou výdržou.

Pozrite si

Withings ukázal vyspelé hybridné smarthodinky ScanWatch

Na 100 % kapacity si ich nabijete za 2 hodiny. Hodinky majú priemer 43 mm, hrúbku 13,28 mm a hmotnosť 72 g. Možno aj vďaka potápačskému vzhľadu si poradia s 10 ATM (100 metrovou hĺbkou).

Zdroj | Withings

Hodinky si spárujete so zariadeniami Android (od verzie 8.0) a iOS (od verzie 12.0). Aplikácia Health Mate poslúži na podrobne informácie, kde si môžete pozrieť vašu aktivitu, spánok či pokroky v cvičení.

Withings ScanWatch Horizon sa predávajú 499,95 eur v tmavomodrej a tmavozelenej farbe s 5-ročnou zárukou.

Zdroj