Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Samsung víkendy pokračujú aj počas augusta

Samsung víkendy pokračujú aj počas augusta
TECHBOX
Samsung víkendy pokračujú aj počas augusta

Populárne Samsung víkendy, počas ktorých môžete získať obľúbené mobilné zariadenia za zvýhodnené ceny, pokračujú aj počas augusta. Navyše opäť sa môžete tešiť aj na akciu V dobrej spoločnosti, kde spoznáte influencerku Janatini a novinárku z Hospodárskych novín Alžbetu Gavendovú.

Už tento víkend, ktorý začína v piatok 21. augusta a trvá do nedele 23. augusta 2020 do polnoci, môžete využiť jednu z akcií na vybrané modely smartfónov, tabletov a nositeľnej elektroniky značky Samsung. Aj tento víkend sú do ponuky zaradené špičkové modely Galaxy S, Note či modely z radu Galaxy A.

Akcia platí v značkových predajniach Samsung v bratislavských nákupných centrách Avion a Bory Mall, v SC Europa v Banskej Bystrici a košickom Auparku a v internetovom obchode značky Samsung, kliknite TU. Akcia platí do vypredania zásob a počas víkendu môže prísť k jej obmene.

Zdroj | Samsung

Samsung si však pripravil aj ďalšiu akciu s názvom V dobrej spoločnosti. Počas nej môžete objavovať slovenské hrady a zámky. Budúci víkend 29. augusta 2020 to bude hrad Trenčín. Pridajte sa k dobrej spoločnosti so Sajfom a jeho špeciálnymi hosťami – influencerkou Janatini a novinárkou z Hospodárskych novín Alžbetou Gavendovou – a zažite VIP večer na Trenčianskom hrade. Zároveň si zahráte o hlavnú cenu Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G.

Registrácia na akciu trvá do 24. augusta 2020 do 20:00 hod. Deň na to, 25. augusta Sajfa vyžrebuje 15 šťastných výhercov, ktorí získajú pozvánku 1+1 na výnimočný večer a komentovanú prehliadku Trenčianskeho hradu 29. augusta 2020. Navyše, Samsung pre všetkých výhercov na Trenčianskom hrade pripravil prekvapenie. Zaregistrujte sa však už teraz na stránke www.vdobrejspolocnosti.sk a možno budete jedným zo šťastlivcov V dobrej spoločnosti. Po zaregistrovaní získate voucher s 20 % zľavou na vstupné na Trenčiansky hrad.

Zdroj