Samsung S Health prichádza s novými funkciami

ZDROJ | Samsung

Okrem integrácie s viacerými zariadeniami prinesie aktualizácia populárneho Samsung S Health aj niekoľko nových možností využitia.

Samsung S Health1
ZDROJ | Samsung

Aplikácia prešla niekoľkými vylepšeniami ako po vizuálnej stránke, tak aj vo funkciách, ktoré dostali novú viac hravú formu.

Medzi nové vylepšenia patrí presnejšie meranie srdcového tepu. Funkcia Quick measure by vám mala rýchlejšie odmerať pulz.

Ďalej pribudnú výzvy, o ktoré môžete súťažiť s kamarátmi. Funkcia Together by male zabezpečiť zábavnejšiu formu motivácie pomocou súťaženia s ostatnými.

Pôjde v podstate o niečo ako multiplayer na poli športových aplikácií. Zvolíte si nejakú výzvu na počet krokov, ktoré musíte urobiť. Určíte kamaráta, s ktorým chcete súťažiť a môžete začať.

Samsung S Health3
ZDROJ | Samsung

Pozrite siTlakomer Xiaomi iHealth, užitočný pomocník pre vaše zdravie

Keď náhodou v súboji budete prehrávať, S Health vás upozorní, že musíte urobiť viac krokov.

Zaujímavé je tiež, že si môžete porovnať svoje výsledky počtu krokov v rebríčkoch podľa veku alebo s kýmkoľvek na svete. To už by mala byť skutočná motívacia, keďže S Health využíva vraj až 150 miliónov ľudí.

Ďalšou novinkou bude funkcia Detect Workout, ktorá by mala automaticky odhaliť, keď cvičíte a merať vám údaje. Aplikácia začne snímať údaje keď cvičíte (beh, cyklistika, turistika a chôdza) aspoň desať minút.

Samsung S Health4
ZDROJ | Samsung

Pozrite siFitness systém UA HealthBox od HTC vás udrží v kondícii

Zmenou prešiel aj dizajn, ktorý by mal byť jednoduchší na organizáciu a prehľadnejší. V zozname cvičení nájdete až 40 rôznych typov cvičení.

Aktualizáciou prešla aj obrazovka My page, kde nájdete svoj prehľadný týždňový záznam o absolvovanej aktivite a cieľoch.

Pozrite siSamsung má nový Gear Fit2 a bezdrôtové slúchadlá Gear IconX

Aktualizácia Samsung S Health vyšla aj kvôli novým hodinkám Samsung Gear Fit2. Aplikáciu si môžete stiahnuť zdarma na Google Play Store. Je dostupná pre všetky Samsung telefóny od Galaxy S3 vyššie.

Dúfajme, že si aj ostatné športové aplikácie vezmú od Samsungu príklad a pridajú podobné funkcie.

Samsung S Health2
ZDROJ | Samsung

ZdrojSamsung

Komentáre k článku