Samsung prekvapil špeciálnymi edíciami – Z Flip3, Galaxy Watch4 a Buds2

ZDROJ | Samsung

Samsung dnes na svojej prezentácii prekvapil jedinečnou edíciou skladacieho smartfónu Galaxy Z Flip3 5G, ale oznámil aj spoluprácu s lifestylovou značkou Maison Kitsune. Ich prvý výsledok má podobu efektnej série smarthodiniek a slúchadiel.

Skladačka Z Flip3 5G je výnimočný smartfón aj sám o sebe. Samsung mu však vtlačil punc jedinečnosti svojou Bespoke edíciou. O čo presne ide?

Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition si môžete upraviť doslova podľa svojho vkusu. Už nie ste obmedzení ponukou farieb výrobcu, či nebodaj predajcu. Môžete si sami namixovať farbu, resp. viacero farieb a urobiť tak svoje zariadenie štýlovejšie a presne podľa svojej fantázie.

ZDROJ | Samsung

Experti zo Samsungu pri výbere farieb prihliadali na súčasné i nastupujúce trendy a z niekoľko tisíc farebných kombinácií vybrali pestrú paletu, ktorá obsahuje 49 odtieňov. Práve z nich si môžete vybrať a nechať tak vyniknúť váš smartfón. Okrem farieb máte na výber čierny, alebo strieborný rámik.

ZDROJ | Samsung

Čerešničkou na torte je možnosť vymieniť si kryty zariadenia, ak vás po čase prestane baviť zvolená farebná kombinácia. Postará sa o to služba Bespoke Upgrade Care spolu s vašou registráciou na stránke samsung.com.

Koncept Bespoke sa tak prvýkrát rozširuje medzi mobilné zariadenia a každý si vďaka tomu môže vytvoriť úplne unikátny smartfón, aký nikto iný nemá. Jedinou nevýhodou ponuky je, že Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition sa (aspoň zatiaľ) nebude predávať na Slovensku.

ZDROJ | Samsung

Ďalšiu zaujímavú možnosť personalizácie vašich zariadení prináša spolupráca Samsungu a Maison Kitsune. Týka sa smartohdiniek Galaxy Watch4 a slúchadiel Galaxy Buds2.

ZDROJ | Samsung

V rámci tohto partnerstva dostanú vaše hodinky a slúchadlá líščie logo, typické pre túto parížsko-tokijskou lifestylovú značku. Ich estetika bude viditeľná na remienkoch a ciferníkov hodiniek, tiež na tele slúchadiel a ich puzdre.

Viete, že…

spolupráci oboch firiem priniesla aj nové farebné prevedenie, béžová verzia Moonrock Beige? Výborne ladí s celkovým poňatím Galaxy a predstavuje citlivo zvolenú rovnováhu medzi elegantným a módnym dizajnom.

ZDROJ | Samsung

Okrem dizajnu nájdete odkaz na partnerstvo v špeciálnom playliste, ktorý vytvoril hudobný label módneho štúdia Kitsune Musique. Ak si Galaxy Buds2, alebo smarthodinky GalaxyWatch4 v edícii Maison Kitsune zakúpite, k playlistu sa dostanete cez odkaz Special Viewer na základnej obrazovke grafickej témy Maison Kitsune pre smartfóny. Tému si možno nainštalovať pomocou pribalenej NFC kartičky v základnom balení oboch modelov.

Pozrite siV čom sú lepšie Galaxy Buds2 oproti Buds+?

Aj v tomto prípade platí, že na Slovensku sa táto špeciálna edícia nebude predávať, čo je určite škoda.

Komentáre k článku