Reklama

Samsung MX-HS8000 Giga Sound System si zamilujú nielen fanúškovia futbalu

Marek Šimunek

Na našom trhu sa objavuje nový hudobný systém s označením Samsung MX-HS8000 Giga Sound System, ktorý dopĺňa model MX-HS8500. Pod týmto krkolomným názvom sa skrýva domáci hudobný systém, ktorého reproduktory sa môžu pochváliť skutočne úctyhodným výkonom 2 300 W. Starajú sa o neho najmä 15“ basové reproduktory, ktoré boli priamo vyvinuté na to, aby poskytovali hlbší a bohatší zvuk. Zážitok z hudby by malo umocniť aj LED podsvietenie reproduktorov, pričom používateľ bude mať na výber až z dvadsiatich farebných schém.

Samsung MX-HS8000 Giga Sound System

PREČÍTAJTE SI
So systémom Samsung MX-HS8500 GIGA sa váš dom zmení na nočný klub

Vysoký výkon však nie je všetkým, čo tento systém ponúkne. Nechýba samozrejme možnosť prepojenia s telefónom pomocou Bluetooth. Ak máte obavy s kvality reprodukcie pri bezdrôtovom prenose, môžete ich v prípade MX-HS8000 zahodiť za hlavu. Samsung totiž túto beštiu vybavil patentovaným Bluetooth Wi-Fi kodekom, ktorý minimalizuje straty počas prenosu. Cez Bluetooth navyše môžete celý systém zapnúť aj bez diaľkového ovládania.

Samsung MX-HS8000 Giga Sound System

Samsung MX-HS8000 Giga Sound System môžete okrem smartfónu bezdrôtovo prepojiť aj s vašim televízorom. Pre toto využitie je tento systém vybavený Stadium módom, vďaka ktorému sa budete pri sledovaní futbalových zápasov cítiť ako uprostred jásajúceho davu. Ak si naopak budete chcieť užiť hovorené slovo komentátora, poslúži vám Caster mód, ktorý ho zvýrazní. Budúci majitelia sa okrem toho môžu tešiť aj na funkciu Karaoke s možnosťou uloženia všetkých vystúpení na USB zariadenie, ako aj možnosť prevodu vašej CD zbierky do formátu MP3.

Samsung MX-HS8000 Giga Sound System

Hudobný systém Samsung MX-HS8000 Giga Sound System sa objaví tento mesiac u vybraných predajcov, pričom jeho odporúčaná cena je 909 eur.

Foto: Samsung

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.