Reklama
Advertisement
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Samsung Galaxy S9/S9+ vs Samsung Galaxy S8/S8+

Samsung Galaxy S9/S9+ vs Samsung Galaxy S8/S8+
Števo Porubský
Samsung Galaxy S9/S9+ vs Samsung Galaxy S8/S8+

Včera podvečer juhokórejský Samsung ukázal svoje najnovšie vlajkové lode, modely Galaxy S9 a Galaxy S9+. Máte Galaxy S8, alebo Galaxy S7 a chcete vedieť aké rozdiely novinky prinesú oproti týmto modelom? Pozrite si veľký tabuľkový prehľad.

Pozrite si

Samsung Galaxy S9/S9+ – evolúcia nemení to, čo perfektne funguje

Osobne odporúčam si všimnúť hlavne cenu a ako sa vyvíjala v priebehu pár rokov. Takto o rok budeme za S10 (ak vôbec taký model bude) platiť minimálna 999 €.

Pozrite si

Samsung Galaxy S9 a S9+ majú brutálny foťák!

Ak hľadáte výrazný rozdiel medzi S8 s S9, nájdete ho hlavne v riadku Fotoaparát. Ďalším podstatným rozdielom je výkonnejší procesor. Prekvapením je vyššia hrúbka.

Medzi S7 a S9 nájdete podstatne viac rozdielov, ako medzi S8 a S9. Prakticky všetky parametre sú výrazne vylepšené, okrem batérie. Tá má stále rovnakú kapacitu.

Len pre zaujímavosť som pridal do porovnania aj staručký Galaxy S6. Všimnite si hlavne cenu, za akú sa pri uvedení na trh predával!

Ani medzi S9+ a S8+ veľké rozdiely nenájdete. Fotoaparát a všetko s ním súvisiace, procesor a opäť väčšia hrúbka tela.

Medzi S7 edge a S9+ sú opäť rozdiely triedy. Všetky parametre sú výrazne lepšie a v tomto prípade sa určite oplatí výmena. V prípade S7 edge a S9 je zaujímavá taktiež batéria, ktorá je dokonca ešte menšia v novinke, ako v starom modeli.

Aj porovnanie S9 a S6 edge je vcelku zaujímavé, hlavne v poslednom riadku.