Samsung Galaxy S8 a S8+ dostanú prémiový servis MojeGalaxy

Samsung so spustením predaja (28. apríla) nových vlajkových lodí Galaxy S8 a Galaxy S8+ spustí aj špeciálny prémiový servis MojeGalaxy, niečo podobné, ako mali modely Galaxy S7 a S7 edge s názvom MojeS7. Čo tento servisný balík ponúkne?

RECENZIASamsung Galaxy S8 – Najkrajší Android smartfón súčasnosti

ZDROJ | Samsung

Pozrite siSamsung Galaxy S8 a Galaxy S8+ sú tu, majú zakrivené Infinity displeje

Základom má byť špeciálna infolinka 0800 665 377, na ktorej by mal zákazník vybaviť takmer všetko – od nastavení funkcií, cez informácie k návodu až po reklamácie.

Infolinku ale nemôžu využívať tí zákazníci, ktorí si Galaxy S8 alebo S8+ kúpili mimo oficiálnej distribúcie. Zároveň sa servis MojeGalaxy nevzťahuje na mechanické poškodenie, alebo vady spôsobené používateľom.

ZDROJ | Samsung

Infolinka bude k dispozícii od pondelka do soboty v čase od 8:00 do 20:00 a v nedeľu od 8:00 do 18:00. Takže ak sa vám pokazí telefón večer pri filme, musíte počkať na ďalší deň, alebo skúsiť vyriešiť problém cez internet.

Pozrite siPrvé dojmy z nových Galaxy S8 a Galaxy S8+ vo videu

Osobné vyzdvihnutie

Zaujímavo ale znie možnosť nechať si vyzdvihnúť pokazený, resp. poškodený smartfón na území SR a ČR. Stačí opäť len zavolať na infolinku a následne vás bude kontaktovať servisný pracovník, ktorý si s vami dohodne čas a miesto vyzdvihnutia podľa želania.

ZDROJ | Samsung

Počas opravy by ste zároveň mali získať náhradný telefón. Podľa webu Samsungu má ísť o Galaxy S8 alebo S8+, výrobca jedine nevie garantovať konkrétnu farbu. Tú dostanete podľa aktuálnej dostupnosti servisu. Po oprave S8/S8+ vám ho opäť Samsung doručí do vlastných rúk.

Pozrite siSamsung Galaxy S8/S8+ vs top-end konkurencia

Prioritný servis

V prípade, že sa ale predsa rozhodnete ísť do servisu osobne, niektoré zo zákazníckych servisných centier Samsungu majú byť schopné opraviť S8 alebo S8+ do hodiny. Opäť ale záleží na type opravy.

Túto službu má poskytovať Zákaznícke centrum Samsung v Plaza Bratislava (Galvaniho 17/C), Zákaznícke centrum Samsung Plaza Žilina (Pribinova 8725/54) a Zákaznícke centrum Samsung Plaza Košice (Hutnícka 22).

ZDROJ | Samsung

ZdrojSamsung

Komentáre k článku