Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Samsung Galaxy S22 Ultra a S Pen vám otvoria nové možnosti kreativity a práce

Samsung Galaxy S22 Ultra a S Pen vám otvoria nové možnosti kreativity a práce
TECHBOX
Samsung Galaxy S22 Ultra a S Pen vám otvoria nové možnosti kreativity a práce

Najlepšie technológie sú tie, o ktorých ste najprv netušili, že ich potrebujete a neskôr si bez nich už neviete predstaviť žiť. Také je aj pero S Pen, ktoré je po prvýkrát vstavené priamo do tela najnovšej vlajkovej lode série Galaxy S.

Komunikácia, práca, nákupy, správa financií, vzdelávanie, starostlivosť o zdravie… Dotykmi a pohybmi prstov po obrazovkách našich smartfónov už dnes zdanlivo dokážeme všeličo, aj takpovediac prenášať hory. Fanúšikovia zariadení Samsung Galaxy však vedia, že keď je v stávke presnosť, na rad prichádza celkom iný hráč.

Reč je samozrejme o obľúbenom dotykovom pere S Pen, ktoré sa tento rok po prvýkrát stalo priamou súčasťou smartfónovej série Galaxy S. Cestu si našlo do útrob najvyššieho modelu Samsung Galaxy S22 Ultra, ktorý tak v sebe spája to najlepšie z modelov Galaxy S a Galaxy Note – od prepracovaného dizajnu cez fantastické fotoaparáty a skvelý výkon, až po slobodu pri práci a kreativite.

S Pen stačí vysunúť zo spodnej časti smartfónu a okamžite sa môžete pustiť do zapisovania poznámok, kreslenia alebo vzdialeného ovládania vybraných funkcií niektorých aplikácií alebo fotoaparátu. Keď ho naopak nepotrebujete, S Pen zostáva bezpečne uložený v tele smartfónu, kde sa zároveň nabíja.

Vďaka mimoriadne nízkej odozve a 120 Hz obnovovacej frekvencii obrazu okamžite zabudnete, že píšete na displej smartfónu. Samsung Galaxy S22 Ultra sa vám dokonale prispôsobí a zdanlivo premení na digitálny papier pripravený okamžite reflektovať vaše ťahy, či už siahnete po digitálnom pere, ceruzke, fixke alebo štetci.

Pri ručne napísaných poznámkach to navyše celé iba začína. Vylepšená aplikácia Samsung Notes je totiž pripravená previesť písané písmo do digitálneho textu, ktorý si pokojne môžete prekopírovať do ľubovoľnej aplikácie alebo rovno poslať kolegom či priateľom. Nebojte, poradí si aj so slovenčinou a dokonca aj s menej úhľadným písmom.

Pozrite si

Foťák ani kameru si nebaľte, postačí vám séria Samsung Galaxy S22!

Okamžite si ale obľúbite aj funkcie AR kresba či Dynamické správy, ktoré obohatia komunikáciu s vašou rodinou a priateľmi o živé kresby, ako aj funkciu Písanie na obrazovku, ktorá vám umožní okamžite podtrhnúť podstatu snímok obrazovky pomocou vami doplnených ručne písaných poznámok a kresieb.

Vďaka technológii Bluetooth LE dokáže S Pen komunikovať so smartfónom aj na diaľku, čo z neho robí perfektný diaľkový ovládač na fotenie, prezentovanie, prehrávanie multimédií či nahrávanie zvuku. Takzvané Bezdotykové akcie vám otvoria úplne nové cesty, akými môžete využívať váš smartfón na maximum.

Jedným stlačením tlačidla na pere S Pen môžete v aplikácii Fotoaparát nasnímať fotografiu či nahrať video, zatiaľčo rovnaký úkon môžete pri prezentovaní použiť napr. na prepnutie snímok. Pridajte si k tomu gestá a posunom do strán či nakreslením slučky do vzduchu môžete zrazu na diaľku hravo prepínať režimy fotoaparátu alebo napr. upravovať hlasitosť prehrávania multimédií.

Čerešničkou na torte tejto perfektnej zostavy funkcií pera S Pen je fakt, že jeho príchod do série Galaxy S so sebou nepriniesol žiadne kompromisy. Samsung Galaxy S22 Ultra disponuje certifikátom IP68, ktorý zaručuje jeho odolnosť voči vode a prachu a zároveň ponúka rovnako veľkú batériu s kapacitou až 5 000 mAh, ktorá vám ponúkne celodennú výdrž, aj s podporou rýchleho nabíjania.

Ak si chcete užívať výhody pera S Pen vstavaného priamo do tela smartfónu, nový Samsung Galaxy S22 Ultra môže byť váš za cenu od 1 290,00 €. Viac informácií o nových modeloch a predobjednávkach nájdete na webovej stránke samsung.sk.

Článok vznikol v spolupráci so Samsung Slovensko.

Zdroj