Samsung Galaxy M31s má 6 000 mAh batériu, 25 W nabíjanie a dobrú cenu. V Indii

ZDROJ | Samsung

Samsung rozšíril svoje portfólio o ďalší smartfón, Galaxy M31s. Ide o cenovo dostupný model, ktorý je navrhnutý špeciálne pre indický trh.

Ide o vylepšený Galaxy M31, ktorý bol predstavený nedávno, vo februári tohto roku. Stále ide o zariadenie, ktoré je na hranici s low-end a strednou triedou.

Novinka má 6,5-palcový FHD+ Super AMOLED displej s dierkou na pravej strane. Ide teda o prvý smartfón s Infinity-O displejom v sérii M. V danej cenovej triede neprekvapí, že tu nenájdeme zaoblené strany.

ZDROJ | Samsung

Poháňa ho 10 nm čipset Exynos 9611 sparovaný so 6, alebo 8 GB RAM a vnútornou pamäťou s kapacitou 128 GB. Pamäť je možné rozšíriť externou microSD kartou. Snímač odtlačkov prstov je integrovaný na bočnej strane smartfónu. Beží na Androide 10 s nadstavbou One UI 2.0.

ZDROJ | Samsung

Vzadu sa nachádza štvoritý fotoaparát. Hlavný senzor má 64 Mpx rozlíšenie s f/1,8, ultraširoký (123°) 12 Mpx s f/2,2, makroobjektív s 5 Mpx a f/2,4 a napokon 2 Mpx snímač hĺbky. Vpredu sa nachádza 32 Mpx objektív s clonovým číslom f/2,0.

ZDROJ | Samsung

Galaxy M31s sa drží peknej tradície, je vybavený batériou s bezkonkurenčnou, 6 000 mAh kapacitou podporujúcou 25-wattové rýchlonabíjanie. Smartfón zvládne aj reverzné nabíjanie, čo môže byť vzhľadom na veľkú kapacitu batérie praktické a užitočné.

ZDROJ | Samsung

Pozrite siSamsung predstavil Galaxy M31, má štyri fotoaparáty a obrovskú batériu

Novinka bude dostupná v Indii od 6. augusta v dvoch farbách (Mirage Black a Mirage Blue) v prepočte za 260 $ za základný model a 286 $ za 8 GB verziu. Dostupnosť na medzinárodných trhoch nebola oznámená.

ZDROJ | Samsung

ZdrojSamsung

Komentáre k článku