S trojicou reproboxov Energy Sistem si užijete zábavu doma i v prírode

Tieto hudobné novinky od Energy Sistem majú niekoľko spoločných znakov, zaujímavý dizajn, bezdrôtovú technológiu Bluetooth 4.0 pre pripojenie so smartfónom, tabletom a pod. a patentovaný systém akustického vylepšenia.

Energy Music Box B3 Bluetooth

Energy Music Box B3 Bluetooth

je z tejto trojice najlacnejší. Poslúži ako klasický bezdrôtový reproduktor, no vďaka vstavanému mikrofónu ho využijete aj ako handsfree. Výkon reproboxu je 6 W a batéria vydrží 14 hodín prevádzky. Jeho odporúčaná cena u nás je 35 €.

Energy Music Box BZ6 Bluetooth

Energy Music Box BZ6 Bluetooth

využijete nie len ako reprobox, ale tiež ako rádio prijímač či handsfree. Popri podpore Bluetooth 4.0 má zabudovaný USB konektor, slot pre SD kartu, ale aj linkový vstup. Jeho výkon je 12 W a nechýba mu subwoofer. Výrobca ho vybavil podsvieteným displejom s informáciami o skladbe, režime prehrávania, ako aj stave batérie, ktorej výdrž je deklarovaná na 24 hodín. Kúpite ho za odporúčanú cenu 70 €.

Energy Music Box AQUATIC Bluetooth

Energy Music Box AQUATIC Bluetooth

zaujme prioritne tým, čo prezrádza jeho pomenovanie. A to je vodeodolnosť (IP 57) do hĺbky 1 m po dobu 30 minút. Ako vidíte na obrázku má aj karabinu na zavesenie a tiež protišmykovú pogumovanú základňu. Výkon tohto reproboxu je 6 W a lítiová batéria má vydržať 14 hodín prehrávania hudby. Jeho odporúčaná cena je 70 €.

ZdrojEnergy Sistem

Komentáre k článku