S hodinkami DOOGEE S1 môžete telefonovať i prehliadať internet

ZDROJ | DOOGEE

Trh s inteligentnými hodinkami sa zapĺňa nielen renomovanými výrobcami. DOOGEE, mladá značka smartfónov z Číny, ktorá bola založená v marci 2013 a je treťou najväčšou nezávislou značkou podriadenou KVD International Group, tiež prispela svojou troškou do mlyna. Smartwatch, alebo inteligentné hodinky, DOOGEE S1 sú prvými hodinkami tohto výrobcu.

DOOGEE S1 02
ZDROJ | DOOGEE

Pozrite siDoogee DG700 Titans 2 budí dojem luxusu pri nízkej cene

DOOGEE S1 zaujmú hneď na prvý pohľad masívnym telom, ktoré je vodeodolné podľa certifikátu IP67. Konštrukcia je vyrobená zo zliatiny nerezovej ocele. Na bočnej strane je okrem ovládacích tlačidiel umiestnená optika 2 Mpx fotoaparátu.

Hodinky DOOGEE S1 sú nezávislé na smartfónoch, a to vďaka možnosti umiestnenia Micro SIM karty a podpore 2G aj 3G sietí. DOOGEE S1 sú vybavené procesorom MediaTek MT6572 s grafikou Mali 400, 512 MB pamäťou RAM a 4 GB pamäťou ROM, rozšíriteľnou microSD kartou do 32 GB. Hodinky majú integrovaný operačný systém Android vo verzii 4.4.

DOOGEE S1 môžete ovládať prostredníctvom 1,54” IPS kapacitného displeja s rozlíšením 240 x 240 px. SMS-kovanie alebo prezeranie internetu nie je veľmi pohodlné, no vďaka použitiu niekoľkých senzorov, vrátane senzora tepovej frekvencie, hodinky Doogee S1 využijete aj pri fitnes aktivitách.

V prípade potreby spárovania hodiniek so smartfónom príde vhod prítomnosť Bluetooth 4.0 a na prechádzkach využijete aj GPS. Energiu hodinkám dodáva 600 mAh batéria. Hodinky DOOGEE S1 sú dostupné za cenu v rozpätí 130 – 150 €.

https://www.youtube.com/watch?v=8EZqtfHkmbY

ZdrojDOOGEE

Komentáre k článku