nedeľa, 24.4.2022

Ak ste ešte nevideli najnovšiu časť TECHTALKS určite sa to oplatí napraviť. Rozprávali sme sa totiž s riaditeľom najpredávanejšej značky automobilov na Slovensku – Škoda. Je Slovensko pripravené na elektrickú budúcnosť? Čo by sme mali robiť, aby na našich cestách jazdilo viac elektromobilov? Všetko toto a ešte oveľa viac sa dozviete v najnovšej časti série TECHTALKS.

 

nedeľa, 10.4.2022

v našej novej časti TECHTALKS sa rozprávame o technológii OLED a televízoroch LG. Prizvali sme si odborníka Emila Gabriša, produktového špecialistu LG Electronics. Čo je to vlastne OLED technológia? Čím sa odlišuje OLED televízor od ostatných na trhu? Vydrží vám OLED televízor roky? Na toto všetko a ešte viac sme sa ho pýtali.

streda, 8.12.2021

Videli ste už najnovší diel našej relácie TECHTALKS? Do redakcie tentokrát prijal naše pozvanie Pavel Pribiš, úspešný slovenský podnikateľ a spoluzakladateľ celosvetovo známeho portálu Boataround. Pozrite sa, ako vznikol a čo ponúka tento portál na prenájom lodí, jácht či plachetníc dnes.

sobota, 4.12.2021

Videli ste už najnovší diel relácie TECHTALKS? Našim hosťom bol tentokrát Pavel Pribiš, spoluzakladateľ svetoznámeho portálu Boataround, prostredníctvom ktorého si môžete objednať loď, katamaran či jachtu prakticky kdekoľvek na svete!

štvrtok, 2.12.2021

Priatelia, máme tu pre vás nový diel relácie TECHTALKS! Našim hosťom bol tentokrát Pavel Pribiš, úspešný Slovák, ktorý chcel dovážať kokosové mlieko, no skončil pri lodiach. Jeho projekt Boataround umožňuje na celom svete prenájom lodí, plachetníc a jácht. Je to jednoduché, akoby ste si hľadali ubytko na Bookingu.

piatok, 12.11.2021

Videli ste už najnovší diel našej relácie TECHTALKS? Našim hosťom bol tentokrát Peter Ohrajter zo slovenskej spoločnosti ESET. Ako sa ESETu darí, čo prinášajú nové verzie produktov, ale aj o to, kedy bude nový ESET Campus? Rozhodne stojí za to vypočuť si náš nový TECHTALKS, kde sa nielen o Petrovi, ale aj o ESETe dozviete množstvo zaujímavých informácií a noviniek.

streda, 3.11.2021

Videli ste už najnovší diel našej relácie TECHTALKS? Našimi hosťami bola tentokrát dvojica zakladateľov TITANS freelancers – Marek Greško a Róbert Dusík. Pandémia bola pre nich ako voda na mlyn. Celý trh sa ešte viac naštartoval. IT freelancing na Slovensku tak prešiel výrazným vývojom. Ako vyzerá dnes a aká budúcnosť ho čaká?