Reklama
Správa dňa

Windows 10 dostane poslednú bezpečnostnú aktualizáciu v októbri 2028

12 správ

Sony oznámilo The Last of Us Part II Remastered na PlayStation 5. K dispozícii bude v 4K pri 30 fps, pridaná bude aj možnosť odomknúť snímkovanie a podporu VRR. Lepší hardvér skráti načítavacie obrazovky, zlepší foto režim a pridá podporu ovládača DualSense.

Zobraziť celú správu

Mapy Google zmenili farby a nahnevali tým používateľov. Cesty, ktoré boli kedysi zobrazené bielou farbou, sú teraz sivé. Modrá farba vodných plôch je teraz výrazne bledšia, zatiaľ čo zalesnené oblasti majú tmavší odtieň zelenej ako predtým. Indikátor trasy je tiež oveľa jasnejší a rušivejší.

Zobraziť celú správu

Automobilka Mercedes bude ako svoje služobné autá využívať výhradne elektromobily. Zatiaľ sa tak udeje v domovskom Nemecku, kde má byť približne 5 000 služobných vozidiel vymenených za elektromobily.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Správy Google rušia zakúpený obsah časopisov. Spoločnosť na stránke podpory oznámila, že zakúpený obsah bude ukončený od 18. decembra 2023. Dobrou správou je, že do tohto dátumu si môžete stiahnuť PDF verziu zakúpeného časopisu.

Zobraziť celú správu

X po škandále s antisemitizmom stráca ďalších významných inzerentov.  Musk najnovšie vyvolal veľkú kontroverziu schválením antisemitského príspevku, za čo si vyslúžil okrem iného ostrú kritiku Bieleho domu.

Zobraziť celú správu

Samsung Galaxy Z Fold6 bude mať iný pomer strán. Samsung pri novej generácií zmení pomer strán vonkajšieho displeja, takže bude viac použiteľný na každodenné používanie, teda niečo podobné, ako aktuálne ponúkajú konkurenčné skladačky Google Pixel Fold alebo OnePlus Open.

Zobraziť celú správu

ESET predstavil nové balíčky z edície HOME Security. Zjednodušená ponuka príde vhod zákazníkom, pričom sa tu nachádza viacero nových funkcií na čele s VPN. Rozhranie ESET HOME umožňuje inštalovať produkty ESET na chránené zariadenia, kontrolovať stav ich zabezpečenia, spravovať nástroje ako Parental Control, Password Manager či VPN a manažovať predplatné. Platforma je k dispozícii pre Windows a macOS vo forme webstránky a vo forme aplikácie pre Android a iOS.

Zdroj | Unsplash/Mimi Thian
Zobraziť celú správu

MediaTek buduje silnejšie portfólio konektivity so svojimi novými riešeniami Wi-Fi 7 5G, ktoré poskytujú vyššie rýchlosti a vyššiu efektivitu. Spoločnosť informovala o dvoch nových produktových súpravách. Prvým je nová sada čipových súprav, ktoré poskytujú silnejšie a rýchlejšie pripojenie Wi-Fi 7 s nepretržitou spoľahlivosťou. Tieto nové čipové sady sa dodávajú v dvoch balíkoch, Filogic 860 a Filogic 360.

Zobraziť celú správu

Inteligentné hodinky kedysi predstavovali len akúsi predĺžlenú ruku smartfónom, ktoré na ne posielali oznámenia, občas odmerali prejdené kroky, niektoré ponúkali prehrávanie hudby, či handsfree hovory. Dnes sú už tieto drobné zariadenia naozaj inteligentné, majú nepreberné množstvo funkcií a čo sa týka sledovania zdravia a kondičky sú bez konkurencie. Pozrite si 5 najžiadanejších smart hodiniek do 200 €.

Zdroj | Benoît Deschasaux/Unsplash
Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.