Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

21 správ

O2 pri príležitosti svojho 10. výročia pôsobenia na slovenskom telekomunikačnom trhu prináša pre všetkých ľudí na Slovensku výnimočnú kampaň pod názvom Dobré dáta od O2. Prostredníctvom 10 ambasádorov a ich 10 posolstiev vyzýva každého, aby sa zapojil do kampane a svojou troškou prispel k zlepšeniu Slovenska. (PR)

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Výskumníci spoločnosti Kaspersky Lab objavili novú rodinu nebezpečného malvéru PetrWrap, ktorý má na svedomí cielené útoky na organizácie. Tento ransomvér je pozoruhodný najmä preto, že pri jeho vzniku bol použitý kód ukradnutý od iného ransomvéru známeho ako Petya. Ten patrí v súčasnosti k tým najhorším na trhu a je známy tým, že jeho tvorcovia ponúkajú jeho softvér iným skupinám na čiernom trhu. V tomto prípade tomu však bolo inak, čo svedčí o jednom – aj medzi kyberzločincami rastie konkurencia.

Zdroj | Kaspersky Lab
Zobraziť celú správu

Japonské Sony predstavilo takzvaný budget smartfón Xperia L1 bežiaci na Androide 7.0 s 5,5-palcovým HD LCD displejom, čipsetom MediaTek MT6737T, 2 GB pamäťou RAM a so 16 GB vnútorným úložiskom rozšíriteľným pamäťovou kartou. Nechýba ani USB-C, NFC, Wi-Fi 802.11n a Bluetooth 4.2. Cena novinky nie je známa.

Zdroj | Sony
Zobraziť celú správu

Nová Kia Rio sa ako prvé vozidlo vo svojej triede pýši autonómnym systémom núdzového brzdenia AEB s funkciou identifikácie chodcov. Túto bezpečnostnú technológiu vrátane systému upozorňujúceho na zmenu jazdného pruhu, ale aj bezkľúčového prístupu so štartovacím tlačítkom získate s voliteľným balíkom výbavy Safety Pack k výbave Platinum iba za príplatok 990 €. (PR)

Zdroj | Kia MotorsZobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

V novej aplikácii VÚB Mobil Banking môžete jediným kliknutím odoslať vášmu známemu číslo vášho účtu prostredníctvom SMS správy bez toho, aby ste číslo kopírovali. Navyše si môžete aj jednoduchým posunom prsta poslať peniaze medzi svojimi účtami, a to vďaka funkcii Na môj účet. (PR)

Zdroj | VÚBZobraziť celú správu

Chceli by ste cestovnú/športovú tašku, ktorá sa sama vyčistí? Potom siahnite po PAQSULE, projekt smart tašky z Kickstarteru, ktorá ponúka šikovné čistenie od baktérií, ktoré sa uchovávajú v taškách.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.