Reklama
10 správ

Microsoft aktualizoval svoju aplikáciu OneNote pre všetky podporované platformy. Majitelia iOS zariadení tak môžu využívať technológiu 3D Touch a dopĺňať svoje poznámky o audio nahrávky. Desktopová verzia umožní vkladanie videí z YouTube a Vimeo. Android verzia aplikácie prináša odznak, teda pole, ktoré je stále viditeľné a vy tak môžete jednoducho vytvoriť poznámku z akejkoľvek aplikácie.

Zdroj | Microsoft
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Spoločnosť Mophie predstavila powerbanky, ktoré sú inšpirované dizajnom prvého iPhonu z roku 2007. Modely Mophie 5X a 8X zaujmú okrem dizajnu aj kapacitami 10 000 mAh a 15 000 mAh. V powerbankách nechýba ani Bluetooth, ktorý slúži na monitorovanie aktivity batérie pomocou samostatnej iOS a Android aplikácie.

Zdroj | Mophie
Zobraziť celú správu

Objavili sa nové fotografie pripravovaných modelov Samsungu A5 a A7. Druhá generácia Samsungu A5 má priniesť 5,2″ Full HD displej, osemjadro Exynos 7, 2 GB RAM a 16 GB úložisko. Model A7 poskytne 5,5″ Full HD Super AMOLED displej, Snapdragon 615, 3 GB RAM a 16 GB úložisko. Informoval o tom čínsky server Anzhuo.

Zdroj | Anzhuo.cn
Zdroj | Anzhuo.cn
Zobraziť celú správu

Skype aj Google pomocou svojej služby Hangouts umožňujú volania zadarmo do Francúzska v súvislosti s aktuálnymi udalosťami, ktoré sa udiali v Paríži. Bez poplatkov tak môžete v prípade oboch služieb telefonovať na pevné linky aj mobilné telefóny vo Francúzku.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.