Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

21 správ

Kórejský Samsung vyrobil televízor The Frame, ktorý nerozoznáte od obyčajného obrazu. Výrobca vybavil svoju horúcu novinku, určenú nielen na steny izieb, autentickým a zároveň vymeniteľným rámikom z dreva. Za zmienku stojí predovšetkým softvérová funkcionalita The Frame, ktorá premení televízor na obyčajný vyzerajúci obraz. Novinka sa dostane do predaja v priebehu júna za nešpecifikovanú cenu.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Globálne najväčšou transakciou v oblasti polovodičov bolo vlani prevzatie holandského výrobcu NXP Semiconductors americkým koncernom Qualcomm takmer za 40 miliárd dolárov (približne 37,7 miliárd eur), pričom išlo o najväčšiu akvizíciu v histórii tejto branže. Na druhom mieste je vyše 32 miliárd dolárov (približne 30,2 miliárd eur), ktoré SoftBank zaplatil za ARM Holding. Prvú trojku uzatvára Microsoft, ktorý za 26 miliárd dolárov (približne 24,5 miliárd eur) získal službu LinkedIn.

Zobraziť celú správu

Čínsky Huawei stále oficiálne nepredstavil model P10 Lite, no už si ho je možné predobjednať prostredníctvom talianskeho e-shopu za 349 eur a 11. apríla by sa mali začať rozposielať prvé kusy. Novinka by mala disponovať najnovším Androidom, 5,2-palcovým Full HD displejom, osem-jadrovým procesorom, 4 GB pamäťou RAM, 12 Mpx hlavným fotoaparátom a len jedným slotom pre SIM kartu.

Zdroj | pdashop
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Úplne nová Kia Rio má veľké ambície stať sa najpredávanejším modelom v segmente B. Prichádza s úplne novým dizajnom v oslnivých farbách, rovnako pribudli aj motorizácie a bohatá technologická i bezpečnostná výbava. Presvedčte sa na stránke www.kia.com/sk/modely/nove_rio/ (PR)

Zdroj | Kia MotorsZobraziť celú správu

BenQ uvádza na trh nové modely monitorov s označením EW2770QZ a EW3270ZL. Monitory ponúkajú 27, respektívne 32″ displej formátu so 100% pokrytím sRGB. Novinkou je funkcia SmartFocus, po ktorej zapnutí ostane vybraná oblasť podsvietená a okolie stlmené.

Zdroj | BenQ

 

 

 

Zobraziť celú správu

Microsoft Teams, nová služba v Office 365 určená pre tímy postavená na princípe chatovania, je dostupná už celosvetovo. Novinka poskytuje fungujúci a previazaný chat, ktorý dokáže každého informovať aj zapojiť. Konverzácie sú automaticky viditeľné pre celý tím a zároveň je dostupná aj možnosť súkromných správ. Nechýba ani knižnica plná emojis, GIF, nálepiek a memes, ktoré ľuďom ponúknu spôsob, ako sa v digitálnom prostredí vyjadriť zábavným spôsobom. Samozrejmosťou je mobilná aplikácie pre iOS, Android a Windows Phone.

Zdroj | Microsoft
Zobraziť celú správu

Oficiálne oznámenie Samsungu Galaxy S8 sa nezadržateľne blíži a máme tu najnovšie zábery z rozhrania novej vlajkovej lode od Samsungu. Okrem nových Android tlačidiel pribudli aj nové ikony. Minimalizmus bude zdá sa vládnuť novému Samsungu.

Zdroj | sammobile
Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.