Reklama
Správa dňa

Amazon včera predstavil množstvo zariadení a nové služby

11 správ

Chcete vidieť auto v skutočnej veľkosti vytvorené z mobilných telefónov? Taiwanský umelec Lin Shih-Pao v Taipei ukázal, ako sa dá použiť 25 000 starých mobilných telefónov.

https://youtu.be/EyndxgWaDfQ

Zobraziť celú správu

Ak máte Easy alebo Easy Fix, tak počkajte s dobíjaním kreditu do pondelka. Od 16.11.2015 do 15.01.2016 totiž Telekom ponúkne dvojnásobný bonusový kredit (čiže 100% extra kreditu), ak si dobijete kredit cez www.telekom.sk / www.easy.sk, alebo cez Telekom aplikáciu a možnosť „Dobiť kartou“ či cez Facebook – Easy dobíjač.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Google umožnilo aj používateľom iPhonov a iPadov prihlásiť sa na beta testovanie najnovšej verzie prehliadača Google Chrome Beta pre iOS. Doposiaľ mali túto možnosť iba používatelia Android zariadení. Postačí návštíviť stránku Google Beta a použiť link pre iOS. Následne sa vám testovacia verzia nainštaluje pomocou služby Testflight.

Zobraziť celú správu

BlackBerry uvoľnilo pre vývojárov emulátor aplikácií pre Android. Ten má slúžiť najmä na to, aby vývojári vedeli svoje aplikácie vyskúšať pre prostredie, ktoré ponúka nový model Priv. Ten totiž disponuje okrem softvérovej aj hardvérovou klávesnicou. Pri jej použití tak vzniká na displeji v niektorých aplikáciách voľný priestor.

Zobraziť celú správu

Majitelia smartfónu OnePlus 2 sa môžu tešiť na novú verziu operačného systému Oxygen OS 2.1.2. Aktualizácia, ktorá by sa na zariadeniach mala začať objavovať v priebehu nasledujúcich dní prinesie vylepšenia v grafickom prostredí, fotoaparáte a podporu fotografovania do formátu RAW pre aplikácie tretích strán.

OnePlus 2 TB_34

Zobraziť celú správu

Nový iPad Pro má výbavu, o ktorej Apple pomlčal. Jeho Lightning konektor totiž podporuje USB 3.0, takže prenos dát v tomto prípade by mal byť podstatne rýchlejší ako v prípade predchádzajúcich verzií, ktoré sa spoliehali na USB 2.0.

Zdroj | Apple
Zobraziť celú správu

HTC pracuje na dalšom smartfóne. Po modely A9 by sa mal čoskoro objaviť aj nový HTC One X9. Ten teraz dostal požehnanie od čínskeho telekomunikačného úradu China Telecommunication Equipment Certificaton Center požehnanie. One X9 by mal priniesť 5,5″ Full HD displej, osemjadrový procesor a iné novinky. Na trh by sa mal niekedy na začiatku budúceho roku.

Zdroj | tenaa.com.cn
Zobraziť celú správu

Počas konferencie Baterry Symposium v Japonsku predstavila spoločnosť Huawei nový typ li-ion batérie, ktorá je schopná nabiť sa v prípade 60 mAh batérie na 68 % svojej kapacity za dve minúty a v prípade 3 000 mAh batérie na 48 % za päť minút. Informoval o tom server Androidcentral.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.