Reklama
Správa dňa

Xiaomi 14 Ultra bude mať veľký 1-palcový senzor Sony LYT900

21 správ

Energy Sistem predstavila novú čítačku eReader Pro+ s 6″ HD e-ink displejom so 16 odtieňmi šedej a regulovateľným podsvietením pre čítanie v noci či na priamom slnku. Má procesor Cortex-A9 s taktom 1 GHz, 512 MB pamäť RAM a 8 GB vnútornú pamäť. Tú môžete rozšíriť microSDXC kartou. Prekvapením je OS Android vo verzii 4.2. Batéria s kapacitou 2 800 mAh vydrží vraj až 2 mesiace. Cena je stanovená na 144 €.

Zdroj | Energy Sistem
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

S dnešným oficiálnym uvedením nového Apple iPad Pro do predaja bolo predstavené nové puzdro od Logitechu s názvom Logi Create Keyboard Case so zabudovanou Bluetooth klávesnicou vo farbe aj materiáli konkrétnej farebnej verzie iPadu. Cena by sa mala pohybovať pod 150 dolárov.

Zdroj | Logitech
Zobraziť celú správu

Google informoval o ukončení podpory web prehliadača Chrome pre platformy ako Windows XP, Windows Vista a Mac OS X 10.8 a nižší od apríla 2016. To však neznamená, že na týchto operačných systémoch Chrome po tomto dátume nespustíte, len jednoducho nebudete dostávať prípade aktualizácie aplikácie.

Zobraziť celú správu

Začiatkom budúceho roka sa dočkáme prvých Ultra HD filmov na Ultra HD Blu-Ray diskoch. Informáciu zverejnilo samotné štúdio Sony Pictures, ktoré sa chystá vydať filmy ako The Amazing Spider-Man 2, Salt, Hancock, Chappie, Pineapple Express The Smurfs 2 v prvej vlne, neskôr sa majú objaviť filmy ako Fury, Captain Philips, Ghostbusters a The Fifth Element.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Viacero ázijských serverov zverejnilo informáciu o tom, že Samsung už vyrába očakávané nové procesory Exynos 8890, ktoré sa majú objaviť v pripravovanom modeli Galaxy S7 začiatkom budúceho roka. Zaujímavé však je, že donedávna sa hovorilo o procesore Exynos 7422, dnes je to o rad vyšší model. Uvidíme. Nový čip by mal byť prvým, ktorý Samsung konštruuje pod vlastnou taktovkou, vrátane jadier.

Zdroj | Samsung
Zobraziť celú správu

V New Yorku dostali predstavitelia mesta šialený nápad, ktorý má ale svoje opodstatnenie. 200 vybraným stromom v meste chcú zriadiť e-mailové adresy! Nie preto, aby s nimi komunikovali ľudia, ale aby o ne mali väčší záujem a v prípade akejkoľvek udalosti (zlomený konár, vysychanie…) o tom informovali zriaďovateľa, informuje portál Engadget.

Zobraziť celú správu

Opera sa pochválila o uzavretí dohody so 14 ázijskými výrobcami mobilných zariadení, vrátane Xiaomi a Samsungu, vďaka čomu bude vraj do roku 2017 vo viac ako 100 miliónoch smartfónoch predinštalovaný prehliadač Opera Max. Ten si však môžete stiahnuť aj z Google Play obchodu.

https://youtu.be/z-QuZQPtwHs

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.