Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

19 správ

Spoločnosť Dell oznámila uvedenie prvých zariadení, ktoré dodá balené v obaloch vyrobených s pomocou recyklovaných oceánskych plastov. Dell plánuje recyklované plasty zozbierané z oceánskych vôd a pláží použiť  na výrobu plastových častí balení najmä pre vlajkovú loď – Dell XPS 13 2v1. V roku 2017 v rámci pilotného  programu využije takmer 7,3 ton plastov, ktoré by inak naďalej znečisťovali oceán.

https://youtu.be/hgieHvpD4EM

Zobraziť celú správu

Americká spoločnosť IBM dnes oznámila iniciatívu postavenia komerčného kvantového počítača IBM Q, ktorá by mala byť prvou iniciatívou postaviť praktický univerzálny kvantový počítač v priebehu najbližších rokov. Jej výsledkom má byť počítač, ktorý bude mať približne 50 qubitov.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Dnes bola zverejnená aplikácia Tatra banka 2.9 pre Android a iOS, ktorá prináša nové funkcionality, medzi ktoré patrí predovšetkým nastavenie a správa finančných cieľov a prehľad vybranej dokumentácie klienta podpísanej v pobočke. Nechýba ani možnosť vytvorenia platobného príkazu z avíza o nezrealizovanom trvalom príkaze a novinky súvisiace s výberom hotovosti z bankomatu.

Zobraziť celú správu

Nový smartfón Samsung Galaxy C5 Pro s 5,2-palcovým Super AMOLED displejom s Full HD rozlíšením disponuje čipsetom Qualcomm Snapdragon 626 spolu so 4 GB pamäťou RAM a 64 GB vnútorným úložiskom. Nechýba ani najnovší Android a 16 Mpx predný a zároveň zadný snímač. Novinka má na čínskom trhu stanovenú cenu na približne 345 eur po prepočte, pričom predaj má odštartovať v priebehu tohto mesiaca. Nie je známe či a kedy sa dostane smartfón na iné trhy.

Zobraziť celú správu

Ste fanúšikom elektromobilov značky Tesla? Vytvorte pre spoločnosť krátku reklamu na ich elektromobily alebo na solárne panely (SolarCity) a vyhrajte zájazd na spustenie nešpecifikovanej distribúcie Tesla produktu. Akcia s názvom Project Loveday vznikla predovšetkým na základe úprimného listu jednej fanúšičky.

Zobraziť celú správu

Americký koncern General Motors (GM) dnes oficiálne oznámil, že sa dohodol s francúzskou automobilkou PSA Group na predaji svojej stratovej európskej divízie Opel za 2,2 miliardy eur. Najväčší výrobca áut v USA sa tak sťahuje z Európy, kde takmer dve dekády nedosiahol zisk. Francúzska automobilka Peugeot zaplatí 1,3 miliardy eur za značky Opel a Vauxhall a finančnú divíziu GM získajú spoločne Peugeot a banka BNP Paribas za približne 900 miliónov eur.

Zobraziť celú správu

Spoločnosť Kaspersky Lab vstúpila na trh kybernetickej bezpečnosti pred 20. rokmi. Odvtedy prešla cestu, na ktorej sa postupne vypracovala na jednu z popredných bezpečnostných firiem. Svet hrozieb v kybernetickom priestore sa za dve dekády ich pôsobenia vyvinul neuveriteľne sofistikovaným spôsobom. Rovnako dynamickým vývojom prešli aj riešenia a technológie Kaspersky Lab, ktoré dnes patria k tým najspoľahlivejším na svete. Svedčia o tom aj výsledky nezávislých testov, v ktorých sa aj v roku 2016 udržali na top priečkach.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Nový e-bike spoločnosti MOAR sa môže pýšiť takmer 140 km dojazdom na jedno nabitie s pomocou jazdca alebo 100 km dojazdom bez asistencie. Bicykel je však výnimočný predovšetkým svojím skladacím dizajnom a širokými kolesami vhodnými na jazdenie mimo ciest. Novinka sa predáva v súčasnosti prostredníctvom Indiegogo kampane, v ktorej autori už prekročili stanovený cieľ o neuveriteľných 880%.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.