Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

23 správ

Svet inteligentných zariadení sa postupné rozrastá až za hranice intímnosti. Najnovším prírastok do rodiny smart zariadení je inteligentný kondóm alebo skôr doplnok ku prezervatívu s názvom i.Con s cenou 59 libier (približne 69 eur). Jedna sa o krúžok, ktorý stačí prevliecť cez mužský pohlavný orgán, upevniť ním skutočný kondóm a po skončení príjemnej aktivity si pozrieť všetky štatistiky na počítací alebo na mobilnej aplikácii. Nechýba ani možnosť zdieľania výsledkov s priateľmi.

Zdroj | BritishCondoms
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

O2 pri príležitosti svojho 10. výročia pôsobenia na slovenskom telekomunikačnom trhu prináša pre všetkých ľudí na Slovensku výnimočnú kampaň pod názvom Dobré dáta od O2. Prostredníctvom 10 ambasádorov a ich 10 posolstiev vyzýva každého, aby sa zapojil do kampane a svojou troškou prispel k zlepšeniu Slovenska. (PR)

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Aktivujte si novú verziu aplikácie VÚB Mobil Banking s moderným užívateľským prostredím. Stačí vám totiž okrem vašich prihlasovacích údajov do Internet bankingu jediný aktivačný kód, ktorý vám bude doručený na váš smartfón. Potom sa vždy do aplikácie prihlásite veľmi rýchlo len vďaka štvormiestnemu Mobilnému PIN kódu či praktickému odtlačku prsta cez službu Touch ID (PR).

Zdroj | VÚBZobraziť celú správu

Rolls-Royce v rodnom meste Chichester vytvoril a daroval nemocnici sv. Richarda miniatúrny Rolls-Royce SRH, na ktorom sa budú môcť detskí pacienti odviezť priamo na operačnú sálu. Tým chce značka zmierniť ich stres pred samotnou operáciou.

Zdroj | Rolls-Royce
Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.