Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Roman Calík - Založil TECHBOX a teraz sa hrá s Legom | TECHTALKS

Roman Calík - Založil TECHBOX a teraz sa hrá s Legom | TECHTALKS
TECHBOX
Roman Calík - Založil TECHBOX a teraz sa hrá s Legom | TECHTALKS

Vitajte priatelia, pozrite si TECHTALKS, ktorý sme natáčali opäť v krásnych priestoroch nášho partnera BIS audio. Hosť, ktorého sme vyspovedali bude prekvapením, je to totiž náš zakladateľ Roman Calík. Ste zvedaví, ako začal TECHBOX a prečo Roman hovorí o stavebnici Lego, že je to dobrá investícia?

Roman je nadšencom technológií a pred 15 rokmi založil vydavateľstvo BCmobil.sk, ktoré funguje dodnes. Po zmene názvu na TECHBOX, už dávno sa totiž náš tím nevenuje len telefónom a operátorom, dnes okrem tlačeného magazínu TECHBOX, môžete denne navštevovať aj náš web portál TECHBOX.sk, ktorý atakuje hranicu 500 000 unikátnych návštevníkov mesačne. TECHBOX samozrejme nájdete aj na sociálnych sieťach a YouTube.

Pozrite si

NASKICUJ MA 03 – Redakcia kreslí šéfredaktora s Galaxy Note20

Rozhodne vám odporúčame vypočuť si rozhovor s Romanom, okrem toho, že sa naplno venuje TECHBOXu, rád skladá aj známu stavebnicu Lego. Lego pritom dostalo už aj moderátora Michala, táto debata nebude mať konca…rozhodne sa oplatí pozrieť si TECHTALKS, v ktorom sa dozviete aj zákulisné informácie z redakcie, či to, prečo je Lego dobrá hračka aj investícia.

Pozrite si náš nový diel TECHTALKS práve teraz, urobte si dobrú kávu a možno i nejaké tie pukance.

Všimnite si aj nový priestor TECHTALKS, za ktorý ďakujeme spoločnosti BIS audio. Ak si chcete užiť kvalitný zvuk, rozhodne aj vy navštívte predajňu BIS audio na Vajnorskej 98/E v Bratislave.