Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Rodinný tablet Samsung Galaxy Tab A8 teraz kúpite už za menej ako dve stovky

Rodinný tablet Samsung Galaxy Tab A8 teraz kúpite už za menej ako dve stovky
Zdroj | Samsung
Stanislav Vinc
Rodinný tablet Samsung Galaxy Tab A8 teraz kúpite už za menej ako dve stovky
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Tablety rozhodne nepovedali svoje posledné slovo a okrem skvelého spôsobu, ako sa pomocou nich môžu deti aj z domu pripojiť k vyučovaniu, si tablety opäť nachádzajú miesto aj v obývačkách, kde plnia úlohu druhej telky, kuchýň ako praktická „kuchárka“ či spální, kde mnohým nahrádzajú klasické knihy.

Takéto nenáročné úlohy zvládnu hravo aj tablety nižšej triedy, ktoré môžu byť pri kúpe v ten správny čas cenovo ešte dostupnejšie. Tak je to aj v prípade tabletu Samsung Galaxy Tab A8 WiFi, ktorý aktuálne môžete kúpiť so zľavou takmer 50 eur.

Tento A-čkový tablet od Samsungu dorazil do predaja začiatkom tohto roka a ako tomu napovedá už aj séria v jeho názve, ide o tablet nižšej triedy. Aj napriek tomu sa pri ňom ale môžete tešiť na 10,5″ displej s Full HD+ rozlíšením, ktorý je vhodný ako na čítanie elektronických kníh, tak aj na štúdium či sledovanie filmov a seriálov. Ich atmosféru vám dotvorí pomocou štvorice reproduktorov s podporou priestorového ozvučenia Dolby Atmos.

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | Samsung

Priestranná uhlopriečka vám v kombinácii s čipsetom Unisoc Tiger T618 s taktom 2 GHz umožní spustiť si na tablete aj dve aplikácie súčasne vedľa seba. Pri štúdiu tak napr. možno naraz sledovať pokyny učiteľa a zároveň pracovať na aktuálnom zadaní.

Či už pôjde o vzdialené odovzdanie takéhoto zadania alebo komunikáciu s rodinou, o tieto úlohy sa postará 5 Mpx fotoaparát na prednej strane a 8 Mpx fotoaparát na zadnej strane. Nejde o žiadne terno, no tieto fotoaparáty na bežné videohovory a zachytenie bežných fotiek určite postačia.

Zdroj | Samsung

Tablet disponuje operačným systémom Android 11 s nadstavbou od Samsungu, ktorej súčasťou je aj funkcia Samsung Kids. Tá vám umožní tablet odovzdať do rúk deťom bez obáv o to, k čomu sa v ňom prekliknú a koľko času s tabletom strávia. Všetko môžete mať pod palcom za pomoci rodičovskej kontroly.

Samsung Galaxy Tab A8 WiFi dorazil pôvodne do predaja s cenou 229 €. Aktuálne si ho už ale môžete kúpiť v zľave aj za cenu už od 180 €. Aktuálne ponuky nájdete na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.