Reproduktor Belkin Soundform Elite má Google Assistant a bezdrôtovú nabíjačku

ZDROJ | Belkin

Belkin nám ukázal na CES 2020 v Las Vegas Wi-Fi reproduktor s hlasovým asistentom Google, no jeho najväčšou pridanou hodnotou je vstavaná bezdrôtová nabíjačka.

Belkin vyvinul Soundform Elite v spolupráci so známou francúzskou Hi-Fi firmou Devialet. Dizajn reproduktora je navrhnutý tak, aby dopĺňal pohyb akustických vĺn. Google Assistant sa aktivuje povelom Hey Google a umožňuje zodpovedanie bežných otázok či ovládanie zariadení pripojených do smart domácnosti.

ZDROJ | Belkin

Bezdrôtová nabíjačka je integrovaná v hornej časti reproduktoru, kde sa nabíja pomocou technológie Qi s výkonom 10 W. Belkin uvádza, že umiestnenie smartfónu na reproduktore nemá vplyv na rezonanciu a intenzitu hlbokých tónov.

ZDROJ | Belkin
ZDROJ | Belkin

Soundform Elite má kompaktné rozmery, no napriek tomu výrobca sľubuje, že kvalitne ozvučí aj väčšiu miestnosť vďaka technológii Speaker Active Matching (SAM) od spoločnosti Devialet. SAM ponúka poslucháčom Hi-Fi zvuk a vraj dokáže obnoviť zvuk do takej presnej miery, ako to zložili a nahrali hudobní interpreti.

ZDROJ | Belkin

Devialet sa tiež postaral o technológiu Push-Push, konfiguráciu basových reproduktorov s potlačením vibrácií a pôsobivým prednesom hlbokých basových tónov.

Soundform Elite sa dizajnom neodlišuje od podobných reproduktorov s Google asistentom. Má štruktúrovaný povrch, vpredu na hornej lište nájdeme rad tlačidiel ovládajúcich intenzitu hlasitosti, prehrávanie/pauzu, vypnutie mikrofónu a Bluetooth.

Belkin Soundform Elite príde na trh na jar s cenovkou 299 dolárov bez dane v bielom a čiernom prevedení. My môžeme konštatovať, že po dlhej dobe ide o zaujímavú inováciu, ktorá prináša praktické a každodenné využitie.

ZDROJ | Belkin

ZdrojBelkin

Komentáre k článku