Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Razer vyrobil ovládač pre Xbox One, je na čo pozerať

Razer vyrobil ovládač pre Xbox One, je na čo pozerať
Zdroj | Razer
Viktor Šmidák
Razer vyrobil ovládač pre Xbox One, je na čo pozerať
Zdroj | Razer
Zdroj | Razer

Razer Wolverine Ultimate. Taký je názov nového ovládača, ktorý Razer vytvoril špeciálne pre hernú konzolu Xbox One. A kde sa udiali zmeny?

Klasický Xbox ovládač je určený takmer pre každého hráča. Je dostatočne ergonomický, ponúkne potrebné množstvo tlačidiel. Razer Wolverine Ultimate je však určený pre to 1%, ktoré berie hranie skutočne vážne.

Zdroj | Razer

Veľkým prekvapením je fakt, že samotný ovládač nie je bezdrôtový. S počítačom či Xboxom komunikuje cez 3 metre dlhý kábel, ktorý sa vsunie do USB portu.

Pozrite si

Razer BlackWidow Chroma V2 – vysoká kvalita za vysokú cenu

Po vzore ostatného PC príslušenstva, ktorému sa Razer venuje i tu nájdeme podsvietenie Razer Chroma RGB. To sa dá samozrejme prispôsobiť cez špeciálne navrhnutý softvér Synapse. Ten navyše slúži i na naprogramovanie ďalších tlačidiel, ktorých je tu viac ako na klasickom ovládači.

Zdroj | Razer

Niektoré tlačidlá či páčky sú dokonca vymeniteľné. Hráč si môže vybrať medzi niekoľkými úrovňami výšky či tvarov. D-pad joystick môže byť rovnako zamenený za ten s oddelenými šípkami.

Cena ale nepoteší každého. Tradičný ovládač pre Xbox One sa dá kúpiť na Slovensku za približne 55 €, a to hovoríme o bezdrôtovom variante. Wolverine Ultimate sa začne predávať v Spojených štátoch amerických za 159 dolárov.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

Zdroj