Razer reaguje na koronavírus bielym príslušenstvom na prácu domov

ZDROJ | Razer

Koronavírus prinútil mnoho firiem fungovať cez home office. Razer na tento trend reaguje vypustením minimalistického bieleho príslušenstva v podoby myšky a klávesnice.

Napriek tomu, že ide o príslušenstvo od Razer, na prvý pohľad by ste to nepovedali, keďže miesto klasickej zelenej farby, Razer vstavil na sterilnú bielu.

ZDROJ | Razer

Pozrite siRazer BlackShark V2 dostáva poriadny upgrade, aj lacnejší variant V2 X

Razer predstavil myšku Pro Click, ktorá bola vytvorená v spolupráci s firmou Humanscale, ktorá je expertom na kancelársku ergonómiu.

Bezdrôtová myška ponúka ergonomický tvar, ktorý by mal byť pohodlný na používanie aj po niekoľkých hodinách práce, 5G optický senzor od Razer a výdrž až 400 hodín pri pripojení cez Bluetooth alebo 200 hodín pri pripojení cez 2,4 GHz Wi-Fi.

Ďalšou výhodou je až 8 programovateľných tlačidiel priamo na myške a tiež možnosť spárovať myš až so štyrmi zariadeniami súčasne, čo umožňuje pohodlne prepínať medzi nimi. Príkladom je, pokiaľ chcete myš používať súčasne na PC, notebook, tablet a TV. Pokiaľ vás myš Razer Pro Click zaujala, kúpiť sa dá za 99 dolárov.

ZDROJ | Razer

Pozrite siRazer Opus – prémiové slúchadlá s THX certifikáciou

Ďalším príslušenstvom je klávesnica Razer Pro Type, ktorej cena je 139 dolárov a ktorá taktiež ponúka ergonomický dizajn a podporu až pre štyri zariadenia. Nechýbajú charakteristické Razer Orange tlačidlá s odozvou. Podobne ako myš, aj klávesnica ponúka plne programovateľné tlačidlá.

ZDROJ | Razer

Razer okrem klávesnice a myšky ponúka na predaj aj štýlovú podložku pod myš Razer Pro Glide za 10 dolárov. Nie sú to zrovna herné periférie, na aké sme od Razer zvyknutí, no aj príslušenstvo na home office nemusí byť zlou kúpou.

ZdrojRazer

Komentáre k článku