Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Razer má v portfóliu nové príslušenstvo. Myš zmenšil a klávesnicu stíšil

Razer má v portfóliu nové príslušenstvo. Myš zmenšil a klávesnicu stíšil
Zdroj | Razer
Michal Sobek
Razer má v portfóliu nové príslušenstvo. Myš zmenšil a klávesnicu stíšil
Zdroj | Razer
Zdroj | Razer

Spoločnosť Razer, ktorá sa zameriava na herné príslušenstvo, aktualizovala svoje modeli klávesnice a myši. Pridala penu tlmiacu zvuk a predĺžila aj samotnú výdrž.

Pozrite si

ASUS chce konkurovať Microsoftu a jeho radu Surface! Predstavil vlastnú novinku

Razer Pro Click Mini

Bezdrôtová myš Razer Pro Click Mini je zmenšená verzia už existujúcej myši Pro Click. Obsahuje až 7 programovateľných tichých tlačidiel a rolovacie koliesko z modelu Razer Basilisk V3.

To umožňuje koliesko rolovať po krokoch alebo sa bude rolovať bez zadrhnutia, čo niekto môže využiť napríklad v Exceli, kde má niekoľko stoviek riadkov údajov.

Zdroj | Razer

Myš nepoužíva vstavanú batériu, ale napája ju dvojica AA batérií, s ktorými je výsledná hmotnosť 111 gramov. Výhodou tohto riešenia je až 15-mesačná výdrž.

K zariadeniu ju viete pripojiť buď cez rozhranie Bluetooth alebo cez klasický USB-A adaptér. Cena modelu je 79 dolárov a je výhradne v bielej farbe.

Razer Pro Type Ultra

Bezdrôtová klávesnica je taktiež vyvedená v bielej farbe, ktorú skvelo dopĺňa aj efektné podsvietenie. Pre väčšie pohodlie pri dlhšom písaní sa zíde aj koženková opierka pod zápästie, ktorá je súčasťou balenia. Stisk klávesov je s lineárnymi žltými spínačmi Razer skutočne tichý.

Vstavaná batéria poskytne výdrž 207 hodín bez podsvietenia a cez rozhranie Bluetooth. Cez USB adaptér sa výdrž skráti na 84 hodín. S podsvietením sa dostanete iba na 13 hodín výdrže, čo môže byť pre niekoho limitujúce.

Zdroj | Razer

Na prednej strane sa nachádza USB-C konektor a tak nie je problém klávesnicu pripojiť aj káblom. USB adaptér je tiež možné ukryť pohodlne do tela klávesnice. Razer Pro Type Ultra vyjde na 159 dolárov.

Pozrite si

Razer má v ponuke nový ovládač zo série Wolverine. Určený je pre nový Xbox

A do tretice tu máme novú podložku pod myš aj klávesnicu Razer Pro Glide XXL. Jej šírka je až 94 cm. Cena takejto podložky je 29 dolárov. Spolu s myšou sa už dajú oficiálne kúpiť. Klávesnica príde na trh až koncom tohto roka.