Razer má v ponuke nový ovládač zo série Wolverine. Určený je pre nový Xbox

ZDROJ | Razer

Spoločnosť Razer, ktorá sa venuje hernému segmentu, ukázala vylepšený model ovládača na Xbox. Ponúka ďalšie prídavné páčky na zadnej strane a farebné RGB podsvietenie.

Pozrite siNový Xbox budete môcť čoskoro ovládať aj ovládačom od televízora

Nový ovládač patrí do série Wolverine určeného pre nové herné konzoly od Xboxu. Celý názov je Razer Wolverine V2 Chroma. Ide tak o ďalšie príslušenstvo určené pre herné konzoly od Microsoftu.

Hráči platformy Xbox sa určite potešia

Oproti minuloročnému modelu Razer Wolverine V2 pridáva spoločnosť nové osvetlenie Razer Chroma RGB. Nie je to však iba o pridaní podsvietenia.

ZDROJ | Razer

Na zadnej strane ovládača sa po novom nachádzajú až 4 nové tlačidlá, ktoré sú plne prispôsobiteľné. Na rozdiel od ovládača Microsoft Elite sú tieto prídavné páčky dvojpolohové. Hráč si ich môže prispôsobiť presne podľa typu zvolenej hry.

Novinkou sú aj vymeniteľné kryty na páčkach. Na výmenu nie sú nutné žiadne špeciálne nástroje. Stačí ich potiahnuť silnejšie palcom. Hráč si ich môže vymeniť za dlhé, krátke alebo konkávne. Dokonca sa nachádzajú priamo v balení.

Ovládač je drôtový a je priamo určený na hernú konzolu Xbox. Naznačuje tomu logo Xboxu na hlavnom tlačidle, ako aj tradičné písmená A, B, X, Y.

ZDROJ | Razer

Vyplatí sa?

Tieto vylepšenia ale budú stáť nejaké peniaze. Ovládač Razer Wolverine V2 Chroma je o 50 dolárov drahší ako model Wolverine V2. Cena je tak 150 dolárov, čo je v prepočte zhruba 127 eur. Za tieto peniaze dostanete prakticky 4 prídavné páčky a RGB podsvietenie.

Či sú tieto vylepšenia hodné príplatku 50 dolárov si už musí zodpovedať každý sám. Pre porovnanie, originál ovládač od Microsoftu – Elite stojí 170 dolárov a nemá RGB podsvietenie. Za to je ale bezdrôtový.

Pozrite siRazer predstavil novú verziu herného notebooku s kartou GeForce 3080

ZdrojRazer

Komentáre k článku