Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Razer Blade Stealth - herný notebook tenký ako MacBook Pro

Razer Blade Stealth - herný notebook tenký ako MacBook Pro
Zdroj | Razer
Michal Spiegel
Razer Blade Stealth - herný notebook tenký ako MacBook Pro
Zdroj | Razer
Zdroj | Razer

Značka Razer predstavila prvý profesionálny herný ultrabook – Blade Stealth, ktorý sa môže pochváliť nádherným dizajnom a hrúbkou porovnateľnou s MacBookom Pro.

Spoločnosť Razer netreba pre fanúšikov herných periférií a počítačov predstavovať. Je známa najmä profesionálnymi zariadeniami, ktoré navyše perfektne vyzerajú, Výnimkou nie je ani nový ultrabook Razer Blade Stealth.

Zdroj | Razer
Pozrite si

Razer Blade 15 dostáva očakávanú aktualizáciu hardvéru a čítačku SD kariet

Tenký čierny notebook s ostrými hranami a na zeleno podsvietenými klávesnicami presne korešponduje s charakteristickým štýlom značky Razer. Notebook disponuje 13,3” 120Hz Full HD displejom. K dispozícii je aj verzia s 4K Ultra HD dotykovým displejom vhodná pre kreatívcov.

Notebook má hrúbku iba 0,6″. Pre porovnanie, populárny ultrabook MacBook Pro má hrúbku 0,59″. Vo vnútri herného dela nájdeme Intel Core i7 procesor 10. generácie, grafickú kartu Nvidia GeForce GTX 1650 Ti, 512 GB úložisko a 16 GB pamäť RAM.

Spomínané podsvietenie si viete plne prispôsobiť podľa seba vďaka funkcii Razer Chroma single-zone RGB. Notebook Razer Blade Stealth sľubuje aj kvalitné audio, o ktoré sa má postarať štvorica stereo reproduktorov v kombinácii so smart zosilňovačom. Nechýba podpora pre kodek Dolby Atmos.

Zdroj | Razer
Pozrite si

Razer má prototyp notebooku, ktorý vychádza z Tesla Cybertruck

Čo sa týka konektivity, herný notebook disponuje konektorom Thunderbolt 3, USB-C, 2x USB-A, wireless AX a 3,5 mm jackom pre slúchadlá. Notebook tiež disponuje Windows Hello infračervenou webkamerou.

Zdroj | Razer

Pokiaľ vás toto výkonné a zároveň nádherné herné delo zaujalo, kúpiť sa dá od 1 799 dolárov v závislosti od verzie displeju a od vnútra, ktoré si doň zvolíte. Verzia so 4K Ultra HD dotykovým displejom stojí 1 999 dolárov. Notebook sa dá kúpiť už teraz. Otázna je dostupnosť na európskych trhoch, ktorá zatiaľ spresnená nebola.

Zdroj