Razer Blade Pro 17 – herný notebook s 300 HZ obnovovaciou frekvenciou

ZDROJ | Razer

Razer tento týždeň predstavil ďalšie herné delo. Razer Blade Pro 17 ocenia profesionálni hráči, ale dá sa využiť aj pri náročnej práci.

Po dizajnovej stránke ide o klasické Razer zariadenie – tmavé farby, farebné podsvietenie klávesnice a zelené detaily. Cieľom bolo vytvoriť notebook, pri ktorom bude zachovaná kvalita herného zážitku ako pri desktopovom PC.

ZDROJ | Razer

Pozrite siRazer Opus – prémiové slúchadlá s THX certifikáciou

Notebook Razer Blade Pro 17 je o 25 % menší než predchodca a disponuje 17,3″ 1 080p IPS displejom, ktorý ponúka 300 Hz obnovovaciu frekvenciu. Na výber je tiež verzia s 4K Ultra HD 120 HZ TFT dotykovým displejom, ktorý je vhodnejší pre kreatívcov. Vo vnútri nájdeme výkonný 8-jadrový Intel Core i7-10875H procesor 10. generácie.

Nechýba grafická karta NVIDIA GeForce RTX SUPER graphics. Razer Blade Pro notebook tiež disponuje viacerými portami ako napríklad USB 3.2 Gen 2, 2.5 GB Ethernet portom, UHS-III SD čítačkou kariet, technológiou Wi-Fi 6, Windows Hello kamerou a Thunderboltom 3. Notebook ponúka operačný systém Windows 10.

O štýlové podsvietenie sa postará technológia Razer Chroma, ktorá okrem 16,8 miliónov farieb, ponúka rôzne svetelné efekty, ktoré sa budú prispôsobovať vášmu hraniu a tým zlepšia celkový zážitok. V rámci Razer Synapse 3 si môžete jednotlivé efekty nastavovať.

ZDROJ | Razer

Pozrite siRazer Blade Stealth – herný notebook tenký ako MacBook Pro

Čo sa týka konfigurácie, na výber je maximálne 64 GB DDR4 pamäť RAM a 1 TB úložisko (4K Ultra HD model). Pokiaľ vás notebook Razer Blade Pro 17 zaujal, kúpiť sa dá od 2 600 dolárov. Momentálne sa však dá notebook kúpiť v rámci zvýhodnenej ponuky za 1 999 dolárov. V najvyššej konfigurácii zaplatíte 3 800 dolárov. Zatiaľ je notebook dostupný iba pre USA a Kanadu. S dostupnosťou na našom trhu je to zatiaľ otázne.

ZdrojRazer

Komentáre k článku