Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

QLED TV do Samsungu vás ohúri svojimi farbami a obrovskou zľavou 208 €

QLED TV do Samsungu vás ohúri svojimi farbami a obrovskou zľavou 208 €
Zdroj | Samsung
Richard Pliešovský
QLED TV do Samsungu vás ohúri svojimi farbami a obrovskou zľavou 208 €
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Samsung je pre mnohých používateľov synonymom pre kvalitný televízor. Niet divu, práve táto značka vyrába skvelé zobrazovacie panely, nielen pre TV, ale i smartfóny. Aj preto vám dnes prinášame skvelú ponuku na 55-palcový 4K QLED televízor série Q60A, ktorá vám ušetrí takmer 30 % z pôvodnej ceny!

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Samsung QE55Q60 je vybavený inteligentným 4K Upscalingom, ktorý si poradí aj filmovými titulmi s nízkym rozlíšením. Tie prepočíta na špičkové rozlíšenie 4K (3 840 × 2 160 px). Kinematografický zážitok podčiarkne výkonný Quantum Processor Lite 4K s optimalizáciou zvukovej stopy podľa toho, čo sa odohráva na obrazovke. Získate tak perfektne zharmonizovaný obraz so zvukovou stopou s výkonom 20 W

Technológia Quantum Dot zobrazí miliardu farebných odtieňov, 100 % farebný objem sa postará o to, aby, vynikli pri akejkoľvek úrovni jasu. Quantum prinesie do vašej domácnosti nebývalý kontrast, živé detaily a naozaj hlbokú čiernu farbu.

Nechýba herný režim s nízkou latenciou a nastaviteľnými pomermi strán 21 : 9 a 32 : 9, vďaka čomu získate ešte lepšiu perspektívu či rozhľad. Pokiaľ k televízoru pripojíte smartfón, viete si rozdeliť panel na dve nezávislé časti a užiť si ešte viac obsahu.

Zdroj | Samsung

Televízor má len 27 mm profil, má nastaviteľné nožičky, vďaka ktorým si môžete prispôsobiť ideálnu výšku. S AirSlim dizajnom zaujme každého fanúšika minimalizmu.

4K QLED TV Samsung QE55Q60 sa bežne predáva za 699 eur. Teraz si ho viete kúpiť už od 490,55 eur, čo je zľava vo výške 29,8 %. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.