Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

PRODUKT MESIACA | Electrolux PUREi9 - nová mobilná appka zobrazí aj mapu

PRODUKT MESIACA | Electrolux PUREi9 - nová mobilná appka zobrazí aj mapu
PR článok
PRODUKT MESIACA | Electrolux PUREi9 - nová mobilná appka zobrazí aj mapu

V poslednej časti marcového PRODUKTU MESIACA sa pozrieme na vynovenú mobilnú aplikáciu pre robotický vysávač Electrolux PUREi9, ktorá prináša ja možnosť sledovania histórie a máp vysávaného povrchu. Okrem toho ale pohodlne zvláda ovládanie aj z druhého konca sveta.

O Electrolux PUREi9 sme vám už prezradili podrobnosti o novom inovatívnom tvare Trinity, systéme 3D Vision pre 3D videnie priestoru či technológii ClimbForceDrive, ktorá vysávač dostane cez akúkoľvek prekážku do výšky 2,2 cm. Teraz vám ukážeme, ako je možné vysávač jednoducho ovládať aj na diaľku.

Zdroj | Electrolux

Hoci je možné ovládať Electrolux PUREi9 aj manuálne pomocou dotykových tlačidiel na jeho hornej strane, až bezplatná mobilná aplikácia pre iOS či Android z robotického vysávača dostane maximum.

Cez aplikáciu je totiž možné spustiť vysávací cyklus, alebo ho zastaviť (aj v prípade, že je spustené automatické vysávanie v určitom čase). Nechýba ani možnosť spustenia vysávania konkrétneho miesta či vysávač cez displej poslať späť do dobíjacej stanice.

Nechýba ani spomínané nastavenie automatického vysávania v určitom čase v ktorýkoľvek deň v týždni. Pohodlne si tak môžete nastaviť čas pre každý deň, keď ste napríklad v práci alebo mimo domu.

Cez nastavenia robota je možné upraviť jeho meno, zapnúť Eco režim či zvoliť jazyk, pomocou ktorého s vami hlasovo Electrolux PUREi9 komunikuje.

Novinkou v mobilnej aplikácii Electrolux PUREi9 je však možnosť sledovania histórie. Na úvodnej obrazovke pribudlo tlačidlo v pravom hornom rohu, cez ktoré je možné vidieť posledných 8 vysávaní.

Okrem mapky povysávaného priestoru je možné sledovať čas, počet nabíjaní medzi vysávaniami či celkovú plochu v metroch štvorcových, ktorú Electrolux PUREi9 povysával.

Vďaka mapke je tak možné prípadne i mierne upraviť priestor v domácnosti či kancelárii, aby sa PUREi9 dostal aj tam, kde mu v tom bránia niektoré prekážky (napríklad stoličky, kreslá, kvetináče apod.). Vysávač vďaka tomu následne povysáva i priestor, ktorý doteraz vysávať nemohol.