Prispôsobte si slúchadlá podľa vašich predstáv

Slúchadlá Sound Blaster Tactic 3D Rage budú produkované v dvoch rôznych prevedeniach. Prvá klasický využíva kábel, no pri druhej sa preferuje bezdrôtový prenos. Ich vlastnosti sú na vlas rovnaké. Creative dovoľuje zdieľať nastavenia EQ, či prispôsobiť podsvietenie LED diódy v naušníkoch.

Sound Blaster Tactic 3D Rage

Konštrukcia využíva kovové jadro, na ktorom sú osadené plasty a kožené polstrovanie. Výrobca zatiaľ neprezradil presnú hmotnosť, no udáva, že aj po hodinách hrania sa budete cítiť pohodlne. Vo vnútri sa skrývajú stereo membrány s polomerom 50 mm. Sú plno spektrálne a ich rozsah sa pohybuje od 20 Hz do 20 kHz. Technológia SBX Sound Studio Pro prináša používateľom virtuálny 7.1 kanálový zvuk. Na slúchadlách sa taktiež nachádza ovládanie hlasitosti alebo vypínač integrovaného mikrofónu.

 

Bezdrôtový model využíva pre spojenie 2,4 GHz frekvenciu a spolupracuje s USB vysielačom. Aplikácia je podporovaná na operačných systémoch Windows aj OS X. Nastaviteľný ekvalizér je možné ďalej zdieľať, napríklad medzi hráčov v týme. Ďalšou zaujímavosťou je SB Prism RGB LED technológia. Tá umožňuje nastaviť farbu alebo jej intenzitu podsvietenia na náušnikoch. Dohromady je vraj k dispozícií až 16 miliónov rôznych kombinácií. Dióda môže aj pulzovať na základe práve prehrávaných zvukov. V Európe sa slúchadlá objavia na konci septembra 2012. Cena modelu s káblovým pripojením by sa mala pohybovať okolo 80 €, bezdrôtový vás vyjde na 100 €.

Foto: Creative

Komentáre k článku