Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Pripomeňme si legendu Seana Conneryho! Jeho filmy sú aj na Amazone a Netflixe

Pripomeňme si legendu Seana Conneryho! Jeho filmy sú aj na Amazone a Netflixe
Zdroj | BBC
Michal Spiegel
Pripomeňme si legendu Seana Conneryho! Jeho filmy sú aj na Amazone a Netflixe
Zdroj | BBC
Zdroj | BBC

Dnes odišla jedna z najznámejších hereckých legiend. Sean Connery zomrel vo veku 90 rokov. Pripomeňte si ho týmito ikonickými filmami.

James Bond, The Untouchables, The Hunt for Red October či Indiana Jones. To je len zlomok filmov, v ktorých si zahral tento charizmatický herec. Vybrali sme pre vás štyri filmy s týmto hercom, ktoré nájdete na streamovacích službách, cez ktoré si môžete túto filmovú legendu pripomenúť.

Zdroj | CNN
Pozrite si

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v novembri 2020

Entrapment

Amazon Prime Video

Triler o najväčšej lúpeži, o ktorú sa má postarať nepolapiteľný zlodej, ktorého stvárnil Sean Connery. Pomáhať mu má Catherine Zeta-Jones, ktorá je v skutočnosti vyšetrovateľkou a chce lupiča chytiť. Film nájdete na Amazon Prime.

Indiana Jones and the Last Crusade

Netflix

Tretí diel série Indiana Jones predstavila postavu Indiho otca, ktorého si zahral Sean Connery. Dobrodružný akčný film, ktorý nájdete na Netflixe, rozpráva príbeh o hľadaní Svätého grálu, po ktorom okrem archeológia Indiana Jonesa idú aj predstavitelia fašistického Nemecka.

The Hunt for Red October

Amazon Prime Video

Sean Connery ako sovietsky kapitán, ktorý sa vydáva na prvú plavbu s atómovou ponorkou a rozhodne sa prebehnúť na stranu USA. Film, ktorý vznikol krátko po skončení Studenej vojny je kultovou záležitosťou. Film si môžete pozrieť na Amazon Prime Video.

The Untouchables

Netflix

Po tom, čo režisér Brian De Palma natočil Scarface či horor Carrie, postaral som o snímok The Untouchables, v ktorom si zahral jednu z hlavných úloh práve Sean Connery. Film pojednáva o skutočných policajtoch, ktorým sa podarilo dolapiť mafiána Al Caponeho. Tento vynikajúci film nájdete na Netflixe.