Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Prémiovú myš Logitech MX Master 3 teraz kúpite o takmer 40 € lacnejšie

Prémiovú myš Logitech MX Master 3 teraz kúpite o takmer 40 € lacnejšie
Stanislav Vinc
Prémiovú myš Logitech MX Master 3 teraz kúpite o takmer 40 € lacnejšie

Počítačové periférie sú pre mnohých v tejto dobe hlavným pracovným nástrojom, do ktorých sa tým pádom oplatí poriadne zainvestovať. Bezdrôtová myš Logitech MX Master 3 patrí medzi tie najlepšie na trhu. Teraz si ju môžete zakúpiť so slušnou zľavou 34 %.

Ak by ste vyvíjali myš bez akýchkoľvek kompromisov, zrejme by nevyzerala inak, ako Logitech MX Master 3. Ergonomický tvar spája s kvalitnými materiálmi, laserovým senzorom Darkfield, elektromagnerickým posuvom MagSpeed a praktickými funkciami pre rýchlejší multi-tasking.

Nový elektromagnetický posuv MagSpeed je dostatočne presný na to, aby ste s ním zastavili s presnosťou na jeden pixel a zároveň dostatočne rýchly na prescrollovanie 1 000 riadkov za sekundu. Vyrobený je navyše z ocele, takže čo-to určite vydrží. Stredový posuvník dopĺňa nové koliesko ovládané palcom a pod ním umiestnené tlačidlá slúžiace ako skratky dopredu/dozadu.

Logitech MX Master 3 si ale môžete „skrotiť“ podľa vášho gusta a jednotlivé tlačidlá priradiť špecifickým funkciám v rôznych programoch od kreatívnych programov z balíka Adobe Creative Cloud cez internetové prehliadače až po kancelárske programy z balíka Microsoft 365.

Pozrite si

Logitech MX Master 3 – takmer dokonalá myš pre náročných

Logitech tieto softvérové vychytávky doplnil o technológiu Flow, ktorá vám umožní jednoduchým posunutím kurzoru ku kraju obrazovky presúvať kurzor či súbory z jedného počítača do druhého a to aj v prípade, že jeden beží na operačnom systéme Windows a druhý na macOS.

Spomínaný senzor Darkfield sa stará o vysokú presnosť, ako aj o to, že myš bez problémov funguje na prakticky akomkoľvek povrchu vrátane skla. Mimochodom, jej vstavaná batéria vydrží zhruba 70 dní a nabíjať ju môžete prostredníctvom USB-C. Na 3 hodiny používania jej stačí 1 minúta nabíjania.

Bezdrôtová myš Logitech MX Master 3 dorazila na náš trh s odporúčanou maloobchodnou cenou 109,00 €. Aktuálne si ju ale môžete v zľave kúpiť už od 70,90 €. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.