Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Výborné hodinky FitBit Versa 2 teraz kúpite až o tretinu lacnejšie

Výborné hodinky FitBit Versa 2 teraz kúpite až o tretinu lacnejšie
Zdroj | Fitbit
Michal Sobek
Výborné hodinky FitBit Versa 2 teraz kúpite až o tretinu lacnejšie
Zdroj | Fitbit
Zdroj | Fitbit

Smart hodinky sú technologickým zázrakom posledných rokov. Upozornia vás na notifikácie, zmerajú vám beh a zaplatíte nimi aj v obchode. Práve FitBit má veľmi obľúbený model Versa 2, ktoré síce vyzerajú športovo, ale oceníte ich skvelé funkcie. Práve teraz ich môžete mať až o tretinu lacnejšie.

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené do pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50 % zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

Pozrite si

Fitbit predstavuje hodinky Versa 2 a predplatné Fitbit Premium

Spoločnosť FitBit, kúpená Googlom, sa zameriava práve na smart hodinky pre aktívnych ľudí, ktorí si chcú dôsledne zmerať svoju športovú aktivitu. Tomu je prispôsobený aj samotný dizajn. Štvorcový tvar môže v niekom evokovať inšpiráciu u Apple Watch, ale FitBit si ide jasne svojou vlastnou cestou.

Hodinky disponujú dotykovým 1,39-palcovým AMOLED displejom, čo sa príjemne prejaví najmä na skvelých farbách a čitateľnosti aj na priamom slnku. Poteší aj funkcia Always On, vďaka ktorej bude displej neustále ukazovať čas.

Veľkou výhodou je aj možnosť doinštalovania viacerých aplikácií. Či už chcete Spotify alebo obľúbenú Stravu, nie je problém. Môžete dokonca hlasom zadávať príkazy, pretože hlasový asistent Alexa vám bude neustále k dispozícii. Chuťovkou je aplikácia FitBit Pay. Pridaním svojej platobnej karty v aplikácii od FitBitu môžete hodinkami veselo platiť, a to už nedokážu všetky hodinky.

Zdroj | Fitbit

Hodinky sú vybavené celým radom senzorov. Zmeriate si tep, chôdzu, spánok a všetky štatistiky nájdete v prehľadnej mobilnej aplikácii. FitBit Versa 2 však nedisponujú samostatným GPS modulom, takže napríklad na beh si musíte zobrať aj smartfón. Nežnejšie pohlavie poteší aj sledovanie menštruačného cyklu.

Výdrž sa pohybuje na úrovni 4 dní. Samozrejme, ak budete často športovať a využívať Always On displej, tak výdrž sa skráti. Hodinky neobsahujú reproduktorom, a tak nie je možno cez ne uskutočňovať hovory.

Zdroj | Fitbit

Hodinky FitBit Versa 2 sa bežne predávajú za cenu 199 eur, čo na takto vybavené hodinky nie je vôbec zlá cena. A teraz prichádza to prekvapenie. Aktuálne ich teraz môžete získať už za 135 eur, čo je úspora až 32 %. Ak ste hľadali športovo zamerané hodinky, tak FitBit Versa 2 môže byť ten správny model pre vás.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.