Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Prečo je Lenovo Yoga 9i najlepší notebook pre prácu na cestách? | VIDEO

Prečo je Lenovo Yoga 9i najlepší notebook pre prácu na cestách? | VIDEO
Tomáš Šmidák
Prečo je Lenovo Yoga 9i najlepší notebook pre prácu na cestách? | VIDEO

Konvertibilný rad notebookov Lenovo Yoga hádam netreba nikomu predstavovať. Každá generácia tohto modelu so sebou priniesla dovtedy nevídanú inováciu a aj vďaka tomu si tieto notebooky našli cestu do pracovného aj osobného života mnohých používateľov.

Aktuálnu vlajkovú loď Lenovo Yoga 9i sme vám predstavili už dávnejšie pomocou našich Tech Stories. Dnes vám ju však ukážeme trošku dynamickejšie. Čo si myslíte, dokážeme celý model zrhnúť do 1 minúty? Presvedčte sa sami.

Pozrite si

Lenovo Yoga 9i spája výhody notebooku a tabletu v prémiovom dizajne

Obsah pokračuje pod reklamou

Novinka má elegantné celohliníkové telo s matným povrchom, je 16,5 mm tenká a váži len 1,4 kg. Na jej tele sa nachádza trojica až trojica USB-C portov, plnohodnoný USB-A port, headphone jack a samozrejme port na nabíjanie. Po otvorení vás privíta 14” displej, ktorý má moderný pomer strán 16:10

Je technológie OLED a môžete sa teda tešiť na krásne a presné farebné podanie, ktoré oceníte pri pozeraní filmov ale aj pri práci s grafickými programami. Samozrejmosťou je potom veľký a precízny trackpad a príjemná klávesnica, ktorá v sebe skrýva užitočné prekvapenie.

Čo je to za prekvapenie? Akú batériu má Lenovo Yoga 9i? Jedná sa len o kancelársky notebook alebo zvládne aj náročnejšiu prácu?

Toto všetko a ešte viac sa dozviete v našom novom IG reels/YT Shorts videu: