Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Praktický Dell notebook na prácu i štúdium teraz kúpite o 300 € lacnejšie

Praktický Dell notebook na prácu i štúdium teraz kúpite o 300 € lacnejšie
Zdroj | Dell
Stanislav Vinc
Praktický Dell notebook na prácu i štúdium teraz kúpite o 300 € lacnejšie
Zdroj | Dell
Zdroj | Dell

Vyberáte (si) nový notebook do školy alebo je čas na upgrade vášho pracovného počítača? V aktuálnych zľavách si môžete zakúpiť elegantný Dell Inspiron 15 v rôznych konfiguráciách so zľavou okolo 300 €.

V rámci nášho pravidelného seriálu TECH DEALS vám prinášame zaujímavé zľavy zo sveta technológií, ktoré môžete využiť v slovenských e-shopoch a sietiach predajní s elektronikou. Tentokrát nám do oka padla zľava na pracovný notebook Dell Inspiron 15 a to hlavne v dvoch konkrétnych konfiguráciách.

Tento model je vybavený 15,6“ displejom s Full HD rozlíšením, ktorý síce neohúri jasom (220 nitov), no vynahradí to matným povrchom, ktorý eliminuje rušivé odrazy a odlesky. Na jeho tele nájdete celú paletu praktických portov od klasických USB cez plnohodnotné HDMI až po čítačku pamäťových kariet.

Obsah pokračuje pod reklamou

Keďže ide primárne o notebook na prácu, chýbať mu nesmie ani numerický blok či priestranný touchpad. Predinštalovaný operačný systém Windows 11 je samozrejmosťou, v tomto prípade vo verzii Home.

Zdroj | Dell

Model Dell Inspiron 15 sa ešte delí na ďalšie pod-verzie a aj tie sa následne líšia podľa konfigurácie. Do seriálu TECH DEALS sme si tentokrát vybrali variant označený ako 3511, ktorý aktuálne nájdete v zľave v štyroch rôznych konfiguráciách. Zamýšľať sa však má zmysel iba nad dvomi z nich.

Prvá a lacnejšia vám ponúkne procesor Intel Core i7-1165G7 doplnený o 16 GB RAM a 512 GB SSD úložisko. V tomto prípade hovoríme o konfigurácii so vstavanou grafikou Intel Iris Xe G7. Pôvodne tento model dorazil na trh s maloobchodnou odporúčanou cenou 890,00 €. Teraz ho kúpite o zhruba dvesto eur lacnejšie.

Pokiaľ viete, že k vašej práci či štúdiu potrebujete dedikovanú grafiku, siahnuť môžete po konfigurácii, v ktorej popri procesore Intel Core i5-1135G7, 16 GB RAM a 512 GB SSD úložisku nájdete aj dedikovanú grafiku NVIDIA GeForce MX350. Pôvodne tento kúsok dorazil do predaja s maloobchodnou odporúčanou cenou 1 099,00 €. Aktuálne o kúpite o viac ako tristo eur lacnejšie.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.