Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Prajeme vám šťastný nový rok 2023!

Prajeme vám šťastný nový rok 2023!
Stanislav Vinc
Prajeme vám šťastný nový rok 2023!

Ani sme sa nenazdali a opäť stojíme pred koncom jednej kapitoly a začiatkom tej ďalšej. Vnútorne si tak popri oslavách rekapitulujeme uplynulý rok a s prichádzajúcim novým sa pripravujeme aj na nový začiatok – nové sny, nové ciele a nová nádej, že najbližších 365 dní bude lepších ako tých uplynulých.

Verím, že to tak pre všetkých bude, no v prvom rade by som v mene celej redakcie rád všetkým z vás, našim čitateľom, fanúšikom, divákom a poslucháčom poprial hlavne veľa zdravia, šťastia, radosti, pokoja, úspechov a lásky v novom roku 2023.

V uplynulom roku sme vás privítali na úplne novej generácii nášho portálu, ktorá so sebou priniesla nový dizajn, nové funkcie a nový typ obsahu. Veríme, že tie nespočetné hodiny strávené nad jeho prípravou a aj následnými úpravami stáli za to. Už teraz sa však tešíme na to, ako to pre vás v budúcom roku posunieme ešte ďalej tak, aby ste u nás našli ešte zaujímavejší, pútavejší a užitočnejší obsah v rôznych formách.

Obsah pokračuje pod reklamou

Keď už sa ale obhliadame za uplynulým rokom, ani tentokrát nemôžeme vynechať zaujímavé čísla. V priebehu roka 2022 sme pre vás pripravili až 3 289 článkov, tém a recenzií, napísali 5 265 Rýchlych správ, spustili nový typ obsahu zvaný Tech Stories, na YouTube odpublikovali 66 videí a cestou klasických recenzií či tematických článkov pre vás vyskúšali viac než stovku produktov, služieb, aplikácií a hier.

Bez vás by tento obsah nemalo zmysel vytvárať, preto vám patrí obrovská vďaka, že nás naďalej čítate, sledujete a počúvate. Budeme veľmi radi, ak to tak zostane aj v budúcom roku, nech už pred nami všetkými stoja akékoľvek výzvy. PF 2023!