Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
  • #TV
  • 4 min.
  • 5.9.2016

Pozrite si najlepšie produkty výstavy IFA 2016!

Pozrite si najlepšie produkty výstavy IFA 2016!
Zdroj | TECHBOX
Roman Calík
Pozrite si najlepšie produkty výstavy IFA 2016!
Zdroj | TECHBOX
Zdroj | TECHBOX

V redakcii TECHBOX sme sa rozhodli, že oceníme najlepšie produkty IFA 2016 priamo počas výstavy v Berlíne. Pozrite sa, ktoré novinky nás najviac zaujali a zaslúžili si ocenenie TECHBOX.

TECHBOX TOP Innovation IFA 2016

Ocenenie TOP Innovation sme sa rozhodli udeliť produktu, ktorý má nielen dobrý nápad a posúva hranice technológií ďalej, ale je i v praxi výborne využiteľný a jeho kúpu by sme odporučili každému. V Berlíne nás takto mimoriadne zaujala novinka Lenovo YOGA Book, tenký konvertibilný tablet s možnosťou otáčania displeja o 360 stupňov, no zároveň s dotykovou plochou, ktorá sa razom zmení na dotykovú klávesnicu.

Pozrite si

Lenovo Yoga Book – najtenší a najľahší 2-in-1 tablet

Môžete si ho dopriať s operačným systémom Android za 499 € alebo s OS Windows 10 za 599 €. Zástupcovia spoločnosti sa oceneniu mimoriadne potešili, síce novinke verili, ale až pri takýchto príležitostiach si uvedomujú, aký skvelý produkt vytvorili.

TECHBOX Best Smarphone IFA 2016

Pri oceňovaní najlepších produktov sme nemohli vynechať ani kategóriu smartfónov, ktorá si na výstave IFA 2016 každoročne nachádza svoje miesto a nechýba množstvo premiér. Z noviniek, ktoré sa v Berlíne ukázali svetu prvýkrát jednoznačne vyčnievala novinka Sony Xperia XZ.

Pozrite si

Sony Xperia XZ – nová vlajková loď s laserovým ostrením

Nová vlajková loď Sony vylepšila fotoaparát, prichádza s odlišným vzhľadom tela a ponúka hardvér, ktorý ocení každý náročný používateľ. Nechýba ani podpora IP68 a nový konektor USB-C. V redakcii sme sa zhodli jednohlasne, Best Smarphone výstavy je Xperia XZ.

TECHBOX Best Gadget IFA 2016

Vybrať najlepší gadget bola asi najťažšia úloha. Produktov v tejto kategórii bolo predstavených mnoho, v redakcii však medzi gadgety radíme aj inteligentné hodinky. Ocenenie Best Gadget výstavy tak získali nové hodinky Samsung Gear S3.

Pozrite si

Samsung Gear S3 prídu v klasickej a odolnej verzii aj s LTE

Vylepšená generácia hodiniek S2 priniesla opäť mimoriadne praktické ovládanie pomocou otáčajúcej sa lunety, pribudla možnosť telefonovania, Always On displej či praktické GPS. Zo všetkých hodiniek na výstave navyše Gear S3 vyzerali najlepšie, a to v oboch predstavených verziách.

TECHBOX Best Notebook IFA 2016

Notebookov bolo v Berlíne predstavené množstvo. Najväčší záujem však vzbudila novinka výrobcu Acer. Nový Predator 21 X je doslova monštrum, hardvérom aj rozmermi. Až 21-palcový zakrivený displej a hmotnosť cez 8 kg nie je síce na každodenné prenášanie, ale nič nabitejšie sme na výstave nevideli.

Pozrite si

Acer Predator 21 X – najvýkonnejšie monštrum so zakriveným displejom

Novinka bude  bude vyrábaná výlučne na objednávku a cena sa bude pohybovať v tisícoch eur. Odhadujeme, že to môže byť až okolo 5 000 €.

TECHBOX Best TV IFA 2016

V Berlíne sa každoročne posúvajú hranice aj v oblasti televízorov. A jedna chuťovka naozaj vynikala spomedzi všetkých predstavených noviniek, a to konkrétne nový televízor Philips 901F od TP Vision. Ide o prvý OLED televízor s Ambilight, ktorý vás dostane aj svojím dizajnom.

Pozrite si

Philips 901F – prvá OLED telka s Ambilight podsvietením

Naše ocenenie si zaslúžil najmä za kombináciu špičkového obrazu OLED panela, osvedčeného a stále atraktívneho podsvietenia Ambilight, skvelého dizajnu, kvalitného zvuku a použitého operačného systému Android.

TECHBOX Best Tablet IFA 2016

Poslednou kategóriou, ktorú sme sa rozhodli hodnotiť boli tablety. Tie stále patria medzi vyhľadávané zariadenia, ktoré majú pevné miesto v našich domácnostiach. Najnovší počin od Huawei, MediaPad M3 je výborným kompromisom, medzi bohatou výbavou, kvalitou spracovania a cenou.

Pozrite si

Huawei MediaPad M3 – nová vlajková loď medzi tabletmi

Zaujme najmä prepracovaným kovovým telom, jemným rozlíšením 8,4 palcového IPS displeja (2560×1600 px) a samozrejme hardvérom, kde nechýba podpora LTE. Huawei MediaPad M3 je teda podľa nás najlepším tabletom na výstave IFA 2016.

Zdroj