Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Poznáme výhercu UV-C žiaričov Rockubot PRO a Mini S pre čistý domov

Poznáme výhercu UV-C žiaričov Rockubot PRO a Mini S pre čistý domov
TECHBOX
Poznáme výhercu UV-C žiaričov Rockubot PRO a Mini S pre čistý domov

Možno aj ty si mal/a šancu vyhrať zariadenia pre dezinfekciu tvojej domácnosti pomocou UV-C žiarenia a ultrazvuku, ktoré ťa zbavia až 99,9 % mikroorganizmov. My už výhercu anti-alergénneho robota Rockubot PRO a kompaktného germicídneho žiariča Rockubot Mini S poznáme. Kto vyhral?

Ako si zabezpečiť dokonalé zdravé prostredie? Určite vieš, že sme ti v posledných týždňoch predstavili štyri scenáre ako UV-C žiarenie využiť naplno. Rozhodne si prečítaj náš UV-C seriál, ktorý sme pripravili so spoločnosťou UVC Nation, tvojmu partnerovi pre zdravší život. Je jedno či si chceš vyčistiť tvoje nové gadgety, toaletu, kľučky dverí či dokonca posteľ, interiér auta alebo celkovo vzduch doma či vo firme. Na všetko nájdeš vhodné riešenie.

Vyhrať si u nás mohol/mohla dvojicu zariadení Rockubot PRO a Rockubot Mini S. A práve kompaktný germicídny žiarič Rockubot Mini S ľahko využiješ ako príručný UV-C sterilizátor. Ponúka až 1 200 mAh batériu, ktorá vydrží na plné nabitie 60 minút a nabiješ ju cez USB-C kábel. Rockubot Mini S stačí zapnúť a ihneď môžeš dezinfikovať tvoje auto, práčku, umývačku riadu alebo rôzne predmety vrátane notebooku či klávesnice.

Zdroj | UVC Nation

Tento ingelitegentný germicídny žiarič je vybavený bezpečnostným pohybovým senzorom, teda ak sa priblížiš na nebezpečnú vzdialenosť, automaticky sa vypne. Účinnosť dezinfekcie je 99,9 percent a Rockubot Mini S kúpiš za 58,80 €.

Pozrite si

Zdravý spánok? Dezinfikujte si nielen spálňu UV-C žiaričmi

A čo anti-alergénny robotický pomocník Rockubot PRO? Ten kombinuje UV-C žiarenie a ultrazvukovú dezinfekciu. To dokáže narušiť populáciu roztočov až do hĺbky 15 centimetrov. Tento anti-alergénny robot stačí položiť na posteľ, zapnúť a sám vydezinfikuje matrace na posteli, z ktorej nespadne. Je totiž vybavený senzormi na orientáciu sa v priestore.

Zdroj | UVC Nation

Vďaka 5 000 mAh batérii vydrží Rockubot PRO pracovať celé 3 hodiny alebo poslúži ako powerbanka vybavená aj bezdrôtovým nabíjaním. Nechýba ani Bluetooth reproduktor. Rockubot PRO si môžeš kúpiť za 168 € a ak si ho u nás nevyhral/a, vďaka kódu “techbox10” získaš na stránkach e-shopu UVC Nation zľavu 10% na celý nákup. Pozri si stránku pozorne, nájdeš tu množstvo moderných pomocníkov na dezinfekciu.

A kto sa poteší dvojici zariadení Rockubot PRO a Rockubot Mini S v hodnote viac ako 200 eur? Dnes už poznáme víťaza, a je ním Sidónia T. z Michaloviec. Gratulujeme!

Správna odpoveď na súťažnú otázku bola:

1. Čo všetko ti umožnia dezinfikovať produkty z ponuky UVC Nation?
predmety, spánok, sanitu a vzduch

Súťaž sme pripravili v spolupráci s partnerom UVC Nation.