Reklama
Advertisement
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Poznáme výhercu úplne nového BMW X1 na víkend od Bavaria TT

Poznáme výhercu úplne nového BMW X1 na víkend od Bavaria TT
TECHBOX
Poznáme výhercu úplne nového BMW X1 na víkend od Bavaria TT

Počas februára 2020 ste mali možnosť súťažiť o úplne nové BMW X1 od Bavaria TT na celý víkend aj s plnou nádržou. Vyhrali ste?

O možnosť užiť si nové BMW X1 naplno ste prejavili veľký záujem. Stačilo odpovedať na súťažné anketové otázky. Avšak iba jeden z vás bude mať možnosť požičať si BMW X1 s modernizovanou výraznou mriežkou chladiča a úplne novými adaptívnymi LED svetlometmi. Nové BMW X1 vás zaujme aj svojim výrazným tvarom a každým detailom, rovnako ako jeho výkonná silueta inšpiruje dlhým rázvorom a krátkymi prevismi.

Vo vnútri BMW X1 vás ohúri priestranný interiér tvorený špičkovými materiálmi, ktorému dominuje veľký 10,25“ dotykový displej. Nechýba však ani obľúbené ovládanie iDrive na stredovej konzole a samozrejmosťou je možnosť ovládať vybrané funkcie hlasom. O bezpečnosť sa stará množstvo asistenčných systémov vrátane adaptívneho tempomatu.

V Trnave si môžete svoje obľúbené BMW vybrať u dealera Bavaria TT. Nájdete ho pri vstupe do Trnavy z diaľnice R1, na Nitrianskej ulici. Verte nám, že nádherné nové dealerstvo BMW neprehliadnete, ak idete do Trnavy zaregistrujete ho po pravej strane. Môžete si pozrieť najnovšie modely BMW vrátane BMW X5 a BMW X6, ale aj elektrické BMW i3. Samozrejme nechýba BMW X1, ktoré ste mali možnosť vyhrať.

A kto je víťaz? Z víkendu s BMW X1 sa bude tešiť P. Daniš z Bratislavy. Gratulujeme!

Zdroj | Bavaria TT

Ak už svoje BMW máte, môžete si naplno užívať výhody profesionálneho a spoľahlivého servisu BMW. Servis bez čakania, nie je len sloganom, ale v prípade Bavaria TT samozrejmosťou. V Trnave vás vybavia do 48 hodín od prvého zavolania.

A ak ste nevyhrali, máme pre vás ďalšiu šancu. Zapojte sa do našej výrocnej súťaž o JBL PartyBox 100 alebo o inteligentné hodinky TCL od Telekomu.

Zdroj