Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Poznáme výhercu smartfónu s ohybným displejom Samsung Galaxy Z Flip3 5G!

Poznáme výhercu smartfónu s ohybným displejom Samsung Galaxy Z Flip3 5G!
Zdroj | Samsung
TECHBOX
Poznáme výhercu smartfónu s ohybným displejom Samsung Galaxy Z Flip3 5G!
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

V redakcii sme toho názoru, že skladacie smartfóny sú jednoznačne budúcnosťou tohto segmentu. Chceš príchod tejto budúcnosti zažiť medzi prvými? Možno aj ty si mal/a šancu vyhrať jeden z nich – špičkový Samsung Galaxy Z Flip3 5G. My už meno výhercu poznáme. Kto vyhral?

Samsung spôsobil doslova revolúciu medzi smartfónmi, keď ukázal svoje skladacie telefóny s ohybným displejom. V súčasnosti si môžeš užívať už 3. generáciu smartfónov, kde okrem štýlového véčka Samsung Galaxy Z Flip3 5G môžeš objavovať svet úplne z iného uhla pohľadu aj s modelom Samsung Galaxy Z Fold3 5G. Tu máš po otvorení až 7,6″ displej, na ktorom si užiješ videá či fotografie, ako nikdy predtým.

Zdroj | Samsung
Obsah pokračuje pod reklamou

Aké sú najväčšie výhody skladacieho smartfónu? Jednoznačne prvá vec, ktorú si všimneš je jedinečný štýl. Jednoducho takýto smartfón si nepomýliš so žiadnym iným. V zavretom stave ťa potešia kompaktné rozmery a štýlový dizajn. O žiadne informácie pritom neprídeš, totiž aj pri zavretom stave máš k dispozícii vonkajší 1,9″ displej.

Ak smartfón otvoríš, naplno si môžeš užívať výhody veľkého ohybného displeja. K dispozícii je totiž 6,7″ AMOLED displej s rozlíšením FHD+. Áno, v takto kompaktnom tele sa ukrýva displej, na ktorom si užiješ browsovanie web stránkami či sociálnymi sieťami v plnej paráde.

Zdroj | Samsung

Poteší ťa, že vďaka skladacej konštrukcii a ohybnému displeju objavíš nové spôsoby využitia smartfónu. Ak si pozeráš videá, jednoducho ho v pootvorenom stave položíš na stôl. Nepotrebuješ žiadny držiak. Konštrukcia ti umožní nastaviť si polohu, aká ti najviac vyhovuje, aj keď smartfón držíš v ruke.

Samozrejmosťou je fotoaparát, ktorým vieš fotiť kedykoľvek to potrebuješ! K dispozícii máš pritom dva 12 Mpx snímače pre dokonalé a ostré fotografie. Nechýba ani ďalší vnútorný 10 Mpx fotoaparát. A čo selfie? Vieš o tom, že so Samsung Galaxy Z Flip3 5G si vytvoríš selfie bez toho, aby si smartfón mal/a v ruke? Stačí ho položiť kdekoľvek a odfotiť sa. Opäť vďaka skladacej konštrukcii nájdeš ten správny uhol kdekoľvek si. Jednoducho toto je ten správny smartfón, ktorý ti otvorí úplne nový pohľad na svet.

Zdroj | Samsung

Ak sa ti Samsung Galaxy Z Flip3 5G páči, zakúpiť si ho môžeš prostredníctvom oficiálnych kanálov alebo e-shopu samsung.sk za 729,00 €. Tento skladací smartfón s ohybným displejom si však mohol/a v našej súťaži aj vyhrať. Dnes už totiž poznáme víťaza a je ním Ján T. z Prievidze. Gratulujeme!

A aká bola správna odpoveď na súťažnú otázku?

1. Vieš, kedy je najbližší priamy prenos Samsung Unpacked, na ktorom ťa čaká množstvo Samsung noviniek?*

10. augusta 2022 o 15.00 hod.

Keď už vieme dátum a čas, zostáva zodpovedať poslednú mimosúťažnú otázku – ako a kde bude možné tento priamy prenos sledovať? Ako každý Samsung Unpacked, aj ten najbližší si budeš môcť naladiť na stránkach Samsung.sk alebo YouTube kanáli Samsung.