Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Poznáme výhercu smart čističky vzduchu ROGER od Stadler Form

Poznáme výhercu smart čističky vzduchu ROGER od Stadler Form
TECHBOX
Poznáme výhercu smart čističky vzduchu ROGER od Stadler Form

Možno aj ty si mal/a šancu vyhrať top prémiovú, ktorú denne používame aj v našej redakcii. My už výhercu špičkovej čističky vzduchu ROGER od Stadler Form poznáme. Kto vyhral?

Stadler Form je švajčiarsky výrobca smart zariadení pre domácnosti. Špecializuje sa na dizajnové produkty pre zdravé prostredie, najmä čističky vzduchu či ventilátory. Modelová rada ROGER, patrí medzi to najlepšie, čo si v segmente čističiek vzduchu môžete zadovážiť. Vieme to posúdiť aj sami, nakoľko už viac ako rok v redakcii TECHBOX používame modely ROGER a ROGER Big, ktoré si nevieme vynachváliť. Prečo?

Nakoľko chceme aby bolo miesto kde pracujeme čisté a zároveň dizajnovo prívetivé, bol pre nás ROGER od Stadler Form ideálnou voľbou. Svojim minimalistickým a moderným dizajnom u nás rýchlo zapadol, využíva pritom niekoľko pokrokových technológií, ktoré vám zaručia, že bude vzduch vo vašom dome naozaj sterilný.

ROGER od Stadler Form získal niekoľko nezávislých certifikátov z európskych nezávislých laboratórií, konkrétneECARF, AIRMID a TÜV. Dual Filter, ktorým je čistička osadená, je kombináciou aktívneho uhlíkového filtra a HEPA H12 filtra. Vďaka tomu, vie filter zachytiť 100 % ultrajemných častíc väčších ako 0,255 mikrometra. HEPA filter nezachytáva len peľ a prach ale aj mimoriadne jemné častice, vírusy a baktérie.

Pozrite si

Stadler Form Roger pomáha dýchať zdravo aj v našej smart redakcii

Európske laboratórium pre výskum alergií (ECARF), tiež potvrdilo, že čističky vzduchu ROGER plne vyhovujú potrebám alergikov a astmatikov. Zároveň ,majú aj certifikát na filtrovanie vírusu SARS-CoV 2 aj baktérie Escherichia coli, ktorá spôsobuje črevné ťažkosti. Všetko toto dokáže vyfiltrovať už za 60 minút od spustenia. Uhlíkový filter na druhej strane zachytáva nepríjemné pachy ako cigaretový dym či škodlivé plyny či prchavé látky.

Čistička je určená do miestnosti s veľkosťou do 66 m² a ovládať ju môžete aj cez prehľadný dotykový panel na vrchnej strane. Vnútri tiež nájdete integrovaný Wi-Fi modul, a tak môžete čističku ovládať aj prostredníctvom aplikácie Smart Life.

Ak sa vám ROGER od Stadler Form páči, môžete si ho zakúpiť za cenu 399 € aj so špeciálnymi službami PREMIUM SERVIS. Tie zahŕňajú neustály kontakt so zákazníkom, pohodlné riešenie reklamácií Pick & Return priamo z vášho domova a garanciu rýchleho vybavenia reklamácií do 15 dní. Kto však mal šťastie a vyhral túto unikátnu čističku vzduchu priamo na našom Instagramovom profile TECHBOX.sk? Dnes už totiž poznáme víťaza, je ním Filip K. z Senca. Gratulujeme!

https://www.instagram.com/p/CfGiXQBLINy/

Súťaž sme pripravili v spolupráci s partnerom PLAY Electronics.